Zažívate to taky? O týden jdu do nové práce, a už teď jsem nervní, nevím jestli to zvládnu. Máte taky tyhle pocity při nástupu do nové práce? Za jak dlouho si většinou zvyknete? Nebo jaké máte zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Každý je nervozni nervozni z nové práce, kdyby nebyl, nebylo by to normální.
Držím palečky, ať se ti líbí......

Každej je asi přirozeně nervózní, já většinou i špatně spím, protože se bojím, abych nepřišla pozdě. Nervozita většinou zmizí hned, jak se trošku zaučím a trošku seznámím s kolegy. Takže tak po týdnu, 14 dnech. Pracovala jsem většinou jako asisentka/administrativní podpora.

Cituji AlmaSinger: já většinou i špatně spím

no já se vždy brzo ráno vzbudím, a nemužu už spát, ale spíš proto, že jsem nervózní.

To si piš, že v tom nejsi sama. Byly doby kdy jsem čekala na autobus o 25 minut dříve aby mi náhodou neujel a já byla včas v práci. Byla jsem vždy první na zastávce. Přeji hodně štěstí a odvahy.

Tak čeká mě to samé už ve středu. Nervózní jsem tak, že večer nemůžu spát a ráno se probouzím s podivným chvěním v žaludku, že už se to blíží... Každopádně hlavu vzhůru ono to nějak dopadne Zatím se uklidňuji tím, že můžu být ráda, že jsem nějakou práci vůbec sehnala.

A v jakém budeš dělat oboru?

I já to tak mám. Strach z nové práce je podle mne naprosto normální, potom si určitě zvykneš. Takže držím palce ať se Ti líbí

Cituji msm: A v jakém budeš dělat oboru?

administrativa, budu dělat asistentku,

Cituji msm: podivným chvěním v žaludku

jo jo přesně, ale tak snad to bude dobré a zvykneme si, držím palce i tobě.. co budeš dělat ty?

Budu dělat recepční. Už jsem tak jednou pracovala a nervozita odezněla jen co jsem si byla v některých věcech a lidech jistější. Bohužel celkově to místo bylo hodně stresující s velkými nároky, práce se nedala stihnout, všude byl chaos, žádný spánek, pauza na oběd rovněž nebyla a proto začínám znovu. Získala jsem sice práci na menším hotýlku, ale v příjemným prostředí a o 3/4 méně práce, vše tam má svůj řád, lidé nepůsobí strhaně. S novou prací všechno nové. Hlavně nepanikařit a vše si zapisovat. Budu Ti moc držet palce! Určitě to zvládneš.

arrow
profile_image
mayyas
od 27. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už mám hodně let pracovních zkušeností za sebou, dokonce dělám v personalistice, ale z nové práce jsem taky vždycky nervózní...to je normální. Neboj, rychle se to změní, do týdne budeš mít kolem lidi se kterýma si padnete do oka, a budeš jistější, a pak to půjde raz dva. Držím palce, ať máš fajn šéfa a kolegy, a baví Tě to.

děkuju vám za povzbuzení..

Tak už jsi byla v nové práci?

arrow
profile_image
sisi87_87
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já nastupuji příští týden také do nové práce a už ted jsem nervózní

já zítra a už to na mne padá..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené