arrow
Neprodává v Bazaru

Nazdárek holky, byla jsem na tumescentní lipo boků a břicha v LA. ( 160cm, 48kg a vzal mi necelých 700ml) ... Pročetla jsem tu skoro všechny diskuze na téma liposukce, a chci se vás zeptat jestli jste taky měli tak šílenou bolest, nedá se to vydržet jsem 3 dny po nemůžu se hýbat a chodím jak Quasimodo bolest je taková jako by mě tam někdo řezal občas to pálí, a při pohybu cítím uvnitř škubnutí. Všude všichni píšou že to bylo v pohodě, a že druhý den šli do práce a po pár dnech i sportovali, to si já neumím představit, včera jsem byla nakoupit a co mi to dalo, cítila jsem se slabě a o bolesti radši ani nemluvě. Opravdu jsem se nedočetla že by to někoho taaaaak moc bolelo, já můžu jen ležet nic víc. prosím o vaše zkušenosti, je ta bolest normání ? myslím že na bolest je moje tělo celkem zvyklé ( operace prsou, nosu, několikrát píchané rty bez umrtvení, spousty microdermálů po těle, tetování atd.) tak bych řekla že nějaká lipo bude pro mě procházka růžovým sadem můžete přidat prosím i zkušenosti o otocích ve zkratce ( vím, je tu už o tom témat dost) ale.... ráda si přečtu dalsí zkušenosti, já mám otoky velký, i na zádech, zadku a na horní půlce stehen kde lipo nebyla ... mooooooc děkuji za vaše příspěvky

arrow
Neprodává v Bazaru

pardon, rty bez umrtvení. ne bez uspání

Ahoj kde jsi byla a u koho? Já mam za sebou vaser lipo bricho boky a stehna a bolest byla x krát horší než prsa... Hlavně ty stehna a břicho... Otok šílený bolest modřiny....trvalo to cca 14 dní nejmíň.

Jo a vysledek je na reklamaci :( hrobolatý mám všechno :(

Reaguji na LittleAngel: kamarádka byla na tumes. lipo a měla také samý hrbol a navíc jednu stranu boku vybranou víc, oprava moc nepomohla a pořád to má škaredé..nevím jestli to je špatně udělané nebo někdo má tendenci k tomu, že se mu udělají hrboly ale na velké bolesti si nestěžovala ale bylo jí hodně slabo, dokonce omdlela a musel k ní přijet doktor.

Měla to reklamovat,protože tohle je chyba doktora.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2:
a kde byla kamarádka?

arrow
profile_image
MUDr. Ján Pilka
od 12. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na TheIw..:
Dobrý den,
pocity po liposukci většinou pacienti popisují, jako podobné těm při svalové horečce. Každý organismus je individuální a tedy i každý snáší bolest jinak.

Pokud ale máte pocit, že něco není v pořádku nebo není tak, jak by mělo být, určitě to řeště s Vaším operatérem.

Hezký den MUDr. Ján Pilka,
klinika plastické chirurgie www.aesthevita.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené