Je to rok, co jsem byla na modelaci prsou - neměla jsem je ošklivé, ale takové povislé, prostě se mi nelíbily.....S tvarem, velikostí jsem spokojená, ale ty jizvy.....jsou hodně viditelné a ne malé, zajímalo by mě, jestli je také někdo nespokojený nebo má stejný problém jako já a jestli jsou nějaké možnosti jizvy upravit nebo prostě co s tím?

Cheeky
ahoj, já jsem po operaci sice krátce,ale slyšela jsem, že pokud má někdo jizvy veliké a vystouplé, tak se dají zredukovat, seříznou to a udělají nové- o ty se samozřejmě musíš starat,aby to vypadalo dobře. Zkus se domluvit se svým doktorem

arrow
profile_image
Santana
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nebo je možné zkusit leaser, já ho podstoupila na strie a jizvu po císaři (a věř, že při této "rychlé" operaci nikdo neřeší, jak tě říznou) a jizva je super!

Santana
Na strie? A pomohlo to? Nemáš někde fotečky před a po? Já jsem v pubertě rychle vyrostla a mám strie na bocích a trošičku i z boku na prsou, není to z normálního pohledu vidět, ale já o tom prostě vím. Kolik laser asi stojí?

arrow
profile_image
ajinka30
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,také jsem před rokem řešila stejný problém a Dr.Tomášek byl skvělý-udělal mi korekci jizev-4 roky po modelaci zcela zdarma.Však také stav jizev je jejich vizitkou a měli by se podle toho řídit všichni lékaři.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené