arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

19

Ahoj holky,
jsou to 2 roky, co jsem podstoupila augmentaci prsou s modelací. S odvedenou prací ale nejsem spokojená. Vím, že po 2 letech je to tedy "objev" , ale na operaci jsem šla poté, co mi po porodu dcery zůstala na hrudníku jen vytahana kůže, a tak to pro mě po operaci byla úleva a konečně jsem zase vypadala jako člověk, tak jsem se v tom dále nepitvala. Teď s odstupem času jsem však více a více nespokojená : prsa jsou stále povolená, vůbec neodpovídají podstoupené modelaci. Implantat malý, plochý, prsa vůbec nejsou vyplněná. Také jsem měla za to, že hrana implantátu ve spodní části prsa, má byt více "přilepená " k hrudníku Já ji mám zřetelně uprostřed prsa. Podtrženo sečteno, takhle dle mého nevypadá adekvátní výsledek plastické operace za 75tis...chystám se na kliniku, kde jsem na operaci byla, ať se na to podívají a co k tomu řeknou...setkala jste se některá s něčím podobným? Budu ráda za názor, díky. ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechceš si nahrát do profilu fotky? Možná jsi na sebe jen hodně přísná. Udržíš pod prsem tužku? Určitě nejsi první ani poslední, kdo byl nespokojený s plastikou prsů, to se bohužel stává, a ty modelace mají taky omezenou schopnost změnit tvar prsu.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

19

Reaguji na Easyway: Já jsem stydlín tužek bych tam udržela svazek, ty prsa jsou úplně svesena. ..právě jak kdybych žádnou modelaci nepodstoupila Mám partnera, který všechny moje výmysly kolem vzhledu smete ze stolu, že jsem právě zbytečně sebekriticka , ale tady je to kupodivu on, kdo přišel s tím, ať se na to ten doktor znovu podívá a vyjádří se...jen nevím, jestli nejít raději k někomu jinému, kdo mi řekne nezaujatý názor, očekávám, že doktor, který to dělal, si to bude obhajovat stůj co stůj.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené