Ahoj kočky,

chci se zeptat jestli je tu některá, která se nemohla smířit s výsledkem augmentace a nepřišel jí dobrý? Na operaci jsem byla už v lednu. Doufala jsem, že si zvyknu, ale opak je pravdou. Poslední rána byla, když mi nesedělo pěkně žádné prádlo, ale hlavně plavky a nechala jsem si je tedy ušít na míru od profi švadlenky pro bikini fitnessky (po soutěžích jsem tajně pokukovala a s prsy chtěla zkusit do toho jít), které jsem psala, že po plastice nějak asi nemají moji velikost... Bohužel mi řekla, že je jí to líto, ale že v žádných to nebude vypadat dobře, protože mám ta prsa jinak než ostatní a že již už něco oblékala a k tomu udělaná příliš dole. Vlastně mi nová prsa zkazily dovolenou, protože přítel se snažil fotit a já nad každou fotkou v plavkách skoro brečela a nic jsem mu nedovolila zveřejnit. Předtím jsem sice prsa neměla skoro žádná, ale vycpaná podprsenka z nich udělala hezké dvojky a pěkně nahoře. O snižování podprsní rýhy jsme se mimochodem s lékařkou vůbec nebavily až jsem měla jít úplně vystresovaná na sál, tak po mě začala kreslit a já se zděsila, proč tu spodní čáru dělá tak dole...nechala jsem se bohužel od ní uklidnit, že to bude hezké, že je to u zvětšení potřeba. Teď pokaždé, když mi nejde zkřížit ruce pod prsy jako dřív, tak se rozbrečím. Myslím, že jsem z toho opravdu v depresi. S přítelem to skřípe, sama sobě se nelíbím a strašně si nadávám, co jsem to provedla... a vlastně mě už nic netěší.

Ahoj, nemáš foto z poslední doby? Nebo v těch plavkách? Nějak si to neumím představit. Přece ikdyby ti udělala podprsní rýhu víc dole, tak to neznamená že ti nesednou žádný plavky a budeš takhle nešťastná Fakt divný, ale naprosto chápu jak se cítíš. Mě jedno prso kleslo, jdu na reopku. Předtím se mi střídaly stavy nadšení - podprsence to vypadá super- a stavy, kdy jsem se proklínala, proč jsem na opku chodila.

Reaguji na Karolina90: Zkusím pohledat, popravdě fotky budou asi ještě ve foťáku nebo možná někde v přítelově pc. Nepěkně je, že mám prázdný vrchní pól a ta prsa začínají hodně dole (přitom jsem vyloženě říkala, že rozhodně nechci přirozená prsa a líbí se mi takový ten oblouček nahoře) a k tomu jsou ještě i dost od sebe a k sobě je opravdu nenacpu. A to dodnes pro jistotu spím v podprsence a na cvičení jsem teprve o prázdninách přestala stahovat pásem...prostě k sobě nechtějí Až uvidíš tu fotku v plavkách pochopíš to, vypadá to prostě... divně. Ne moc hezky formovaná prsa, posazená nízko a od sebe...přitom je to 450ml, kulaté implantáty a lékařka se na předoperační konzultaci tvářila, že není problém a dokonce řekla, že je celkem reálné, že budu mít prsa dle svých představ jako na fotkách které jsem donesla. Realita je fakt jinde... Chtěla jsem je aby mi opticky doladily postavu, ale bohužel tím nižším umístěním jako bych zestárla... To, že ke mě moc nejdou poznám celkem jednoduše. Je to hrozný pocit, ale ani jedna kamarádka ani známí, kteří o operaci věděli se nevyjádřili (nebo s vyhýbavým pohledem řekli něco ve smyslu, hlavně, že jsem zdravá) a můj nezainteresovaný otec, když mě uviděl, tak se mě zeptal, co to mám ten den na sobě, že "vypadám jak kojná"
Karolinko, mrzí mě, že musíš na reoperaci, ale snad tě potěším tím, že to vůbec nebolí jako ta první operace. Tedy mě to ve srovnání s první operací přišlo úžasně v pohodě, ani tahání drénu nebolelo a rekonvalescence je taky úplně jiná a kratší A když vidím tvá prsa...ohromě ti je závidím! Jsou krásná a moc se k tobě hodí. V plavkách vypadáš nádherně!! Pokles ti pan doktor doladí a bude dobře. A když vidím fotky v plavkách, tak v pěkném prádle to musí být teprve bomba...buď ráda, že jsi šla

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fleuretka: ahoj, fotku stavu pred op nemáš?

Reaguji na Sveťa9: Nahá jsem se nefotila a v prádle, které jsem nosila zásadně kamuflující to nic neřekne. Ale je pravda, že vlastní prsa jsem měla asi skoro nulky a ještě povislé. Což vím pořádně až teď s odstupem, šla jsem do operace a neměla vůbec přehled. Kdyby mi lékařka řekla, že je třeba modelace a nebo třeba narovinu, co lékař, ke kterému jsem šla, až jsem si díky ní myslela, že mám bludy... (Tvrdila mi, že po reoperaci nemám rozhodně dvojité prso a že to mám jen v hlavě. Jenže jak internet, tak slečna se stejným problémem, kterou jsem kontaktovala, lékaři v anonymní poradně a nakonec i návštěva jiného doktora řekli, že to double boubble rozhodně je. Pan doktor mi řekl i že mu přijde, že tam byla "chyba v komunikaci"-prý mě operatér na velice vysokou pravděpodobnost dvojitého prsa s mojí anatomií (bradavky nízko) u většího implantátuměl upozornit. Předpokládám prostě, že lékařka mě upozorňovat prostě nechtěla

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fleuretka: Škoda tej fotky stavu pred op, dalo by sa z nej aspoň trošku viac pochopiť, počiatočná asymetria či už objemová alebo odlišný tvar prsníkov, či to ako boli prirodzene posadené.

S tým posadením bradaviek je to presne tak ako píšeš. Ak boli prsia už pred operáciou povislé a bradavky posadené nízko, doktorka zrejme zvolila postup znížiť podprsnú ryhu, aby zväčšila vzdialenosť medzi bradavkou a podprsnou ryhou. Ak sú prsia povislé, ale ešte tam nie je nutná modelácia, naozaj sa to zvykne riešiť spôsobom vkladania, ale LEN anatomického implantátu, bez znižovania ryhy. Dôvod je jednoducho ten, že ak je bradavka nízko, kulatý implantát ju kvôli svojmu rovnomernému oblému tvaru po vložení vytlačí smerom nadol, kdežto anatomický implantát ju naopak kvôli svojmu plnému spodku a plochejšiemu vršku vytlačí smerom nahor.

Ono je to dosť neštandardný postup reoperovať už po 2 mesiacoch. Neviem či to bolo zoperované na tvoje naliehanie alebo tento postup zvolila doktorka...? Úplné zahojenie tkaniva trvá minimálne 3 mesiace. Ideálne je počkať 3 až 6 mesiacov. Tie 3 mesiace nemajú len akýsi hovorový význam, je to jasný fakt. Je to doba kedy je telo plne zapojené do aktívneho hojenia, nazvem to "rekonštrukcie" traumatizovaného miesta. Je lepšie rešpektovať tento proces a nevstupovať do toho. Až keď telo ukončí túto "rekonštrukciu", až vtedy je totižto úplne jasný kompletný rozsah ďaľšej úpravy. Výnimkou býva asi len vloženie veľmi veľkého implantátu, kedy si ho pacienka želá vymeniť za menší. Vtedy sa nemá čakať aby sa kapsa, sval a koža nerozšírili.

Ako vyzerá to pravdepodobné "double bubble" dnes? Po 7 mesiacoch sa už dá jasne určiť či ide o "double bubble". Súhlasím s názorom, že tam asi nastala chyba v komunikácii. Prakticky si nedostala na výber, ale rozhodnutie bolo urobené za teba, samozrejme ak vylúčime nepravdepodobnosť, že by pani doktorka nevedela aj o iných možnostiach. A ty si bola len na jednej konzultácii pred operáciou?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj tak mám 11dní do opky ,,a docela jsi mě vystrašila ,,,mám jeden dotaz tedy 2..proč naférovku neuvedeš jméno doktorky nebo i kliniku,ono by to chtělo víš ,,pak by i udajná doktorka byla třeba jinými upozorněna,,,,,,a pak tu reoperaci si platila či ne ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,mně to nepřijde tak strašné,napadá mě,jak píšeš že máš silné prsní svaly,tak ty by mohly způsobovat ten tah dolů.Ale nemáš tam fotku před,takže těžko posoudit,ale jak říkám,vůbec mi to nepřijde tak zlé.Být tebou se na to tak nefixuji a mít v hlavě rok jenom"kozy"(promiň,že to tak píšu),tak to z toho života moc nemáš.Vždyť jsou v životě důležitější věci,koneckonců tvá prsa moc lidí neuvidí,takže bych si tím nenechala zkazit život a vztah s přítelem.

Reaguji na Katka-: Katko, vystrašit jsem tě rozhodně nechtěla. Většina augmentací je naprosto bezproblémových a výsledky jsou krásné a všem to moc přeju! Paní doktorku uvádět nebudu, zajisté jsi také podepisovala kupu papírů o tom, že se nesmí tyto věci veřejně vynášet a tyto diskuze jsou dost dohledatelné. Navíc mě přítel přemluvil a jsem cca za měsíc objednaná na stejnou kliniku na posouzení výsledku jiným doktorem. Reoperace nebyla z důvodu nějakého mého nedodržení pokynů, ale prý se posunul, hned v rané pooperační době tlakem svalu. Proto mě stála "pouze" náklady na sál a anestezii (6tis.) + placené rozbory krve, novou pooperační podprsenku (dali i té první špatnou velikost a byla mi hrozně velká a neplnila kompresní funkci), nová mazadla na jizvy, wobenzym...celkové náklady byly, co si pamatuji nakonec kolem 10tis. Což chvíli po nákladné první operaci taky nebyla úplně sranda.
Katy, jestli jsi už po operaci...to jméno by ti vůbec nepomohlo. Operací máš zřejmě to nejhorší za sebou a brzy budeš řešit jaké pořizovat prádlo

arrow
Neprodává v Bazaru

ne ne já jdu teprve 25.10 ,,tak čtu kde co se dá ,ale spíše se už těším ,,nic méně strach je tam také ,,,ne z bolesti či narkózy ale právě aby to naplnilo mé očekávání a dlouholetý sen.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se taky ty Tvoje prsa zdají hezké, i když ten double tam je. Jméno doktorky tu také je, byla jsem u ní na spodních víčkách a docela OK, ale malá asymetrie, potom jsem byla ještě na něčem jiném u MUDr. Vřeského- dokonalost sama. Tam jsem byla spokojená a vděčná a jsem stále. U Dr. Vřeského jsem žádné papíry o nevynášení nepodepisovala, jen standardní informovaný souhlas.

Já byla u Vřeského a nic takového o vynášení jsem nepodepisovala. Nejspíš hlavně proto, že on je opravdu excelentní a tohle vynášení mu přináší klientky. Nevím o tom, že by měl někde reklamu nebo se takhle reklamně angažoval.

Co se týče prádla, prádlo seženeš. Ale určitě ne třeba v HM, Marks and Spencer etc, ale ve sleciálkách. Já tady v Praze šla dva měsíce po opce na nákupy do Le Chatonu a velmi mi slečny pomohly, a Konarovská mi taky dala cenné rady. S tou "švadlenou", jako to jsi narazila s prominutím na krá*u, protože třebaže nemáš prsa perfektní, obléknout je aby byla hezká rozhodně jde, spíš jen chtěla dle mého zamaskovat svou neschopnost. Ono ušít plavky na dokonalá či téměř dokonalá prsa není až takový problém ( i když náročné to je) jako na složitější tvary. A nenech se udržovat v idei, že všechny ženy mají prsa kulatá.

Co se týče operace, tohle je možná i na právní pomoc. Nebyla jsi náhodou na klinice s iniciály YV? Tam bych se totiž nedivila, neumí ani vlasy, natož operace.

Jinak já bych řekla, že jsi od začátku měla mít i právě tu rekonstrukci, už jen aby se posunula bradavka nahoru a prsa nebyly tak dole. Když se koukneš ke mně do galerky, ucidíš že já mám třeba hrozně dlouhý hrudník, a upřímně jsem se bála jak to bude vypadat, ale klepu na dřevo že dobře. Nicméně do budoucna se asi nevyhnu posunu bradavky a s mými keloidními jizvami to bude zážitek.

Zkus zajít úplně někam jinam, a holt zainvestovat do konzultací a. jestli budeš moci, tak nové operace. Ale pamatuj si, že prsa jsou jen velmi malá část z tebe. Krása musí jít zevnitř ven, a přestože třeba tě tvá prsa trápí, tvé sebevědomí by se nemělo od toho odvíjet. Přeji hodně štěstí kočičko

Reaguji na beautyholic: Děkuji za milý komentář, prsa od Vřeského jsou právě můj sen, ale opravdu je na mě strašně daleko. I obrázek jedněch jeho prsou jsem myslím paní doktorce ukazovala.
Prádlo nakupuji jen ve speciálkách, i když to tím, jak jsou prsa na bok nevypadá mám 65G a to ani jinde neseženu. I když kolem mě asistentka lítá a pořád podává, nic moc dobře nesedí (snad jen ta černá podprsenka) a hlavně-nevypadá to moc pěkně, když už to sedí nechá to ta prsa "přirozeně" jít do boku a to můj sen ani domluva nebyla. Stejně tak neschopná švadlena je nejvyhledávanější a jediná u nás, která šije bikiny i na celosvětová podia, proto na její názor dám. Poznám, kdy to není výmluva a mířené špatně, bylo to horší-snažila se to nejdřív neříct přímo...bylo jí mě evidentně líto (protože jsem tam přišla s nadějí, že mě ani v těch speciálkách s umělými prsy neumí hezky obléct a že její zkušenosti a šikovnost to zachrání a bude mít konečně pěkný dekolt).
Ideu, že mají všechny ženy kulatá prsa rozhodně nemám Zato jsem měla ideu, že když lékařce jako platící klient na rovinu řeknu, jak bych rozhodně nechtěla, aby prsa po operaci vypadala (to bych do toho ani nešla), tak mi má říci zda to je reálné nebo ne. A ne mi udělat přesně to , co se mi opravdu nelíbilo a zřejmě ani nikdy nelíbilo nebude. Také je rozdíl přirozená prsa a umělá. Protože přirozená se dají často relativně pěkně tvarovat prádlem. Ta moje s implantátem usazeným dole a do stran se dají posouvat jen kam je implantát pustí.
Klinika o které píšeš to nebyla, nyní mám v plánu se vrátit na kliniku, ale k jinému lékaři a vzít si (mimo mě, jako živý důkaz) zprávu z jiného pracoviště, která potvrzuje double bubble a tímpádem i to, že minimálně v tomto mi lékařka přímo lhala.
Novou operaci budu plánovat až se případně tělo více zhojí, přeci jen to teď na něj byl nápor. Miluji být aktivní, plánovala jsem soutěže, mám svého koně...už tak mě augmentace s reoperací připravila téměř o téměř půl roku bez věcí, které mě naplňují. I proto, že moje malá prsa byla právě odrazem mého životního stylu jsem se vůbec k přemýšlení o augmentaci odhodlala až takto později. A i to mě určitě psychicky vyčerpalo a že krása vychází zevnitř je sice hezké tvrzení, ale pak by tu žádná umělá prsa včetně tebe nemusela mít To nemyslím nějak zle. Do operace přeci jdeme ne, že bychom se nutně cítily s našimi prsy ošklivé. Ale když je ta možnost, tak proč přírodě trochu nepomoct?
Ani si nemyslím, že jsem teď ošklivá, ale na rovinu-nelíbí se mi jaká mi doktorka přes jasnou domluvu udělala prsa. Ale v jednom máš velkou pravdu, právě proto potřebuji ta prsa řešit, kvůli sebevědomí. Až díky jedné hodné kočce tady jsem si uvědomila, že ne ta prsa, ale něco jiného mi fakt hnulo se sebevědomím. Totiž to jak jsem sebou nechala celou dobu doktorkou manipulovat a nechala se z pozice její "autority" dotlačit až k snaze přijmout něco s čím nemám žádnou povinnost být spokojená.
Jinak tvá prsa...boží Když vidím ten tvůj plný výstřih a fotku v prádle...fakt (v dobrém) závidím Snad se taky jednou dočkám

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,byla jsem u Vřeského v listopadu 2016 a také jsem z výsledku nešťastná a chystám se na reoperaci,nevím zda k němu nebo k Rozprýmovi...S doktorem jsem se špatně pochopila,také se mi líbí vyloženě umělá kulatá na první pohled znatelná silikonová prsa a místo toho je mám jako přírodní,hlavně kvůli tomu,že jsem měla pokles,ale doktor mi nic o modelaci nebo zpevnění neřekl,věděl,že chci mít kulatá prsa,ale prostě to nějak nedopadlo...chci jít příští rok co nejdřív,abych byla v létě ok a tentokrát se asi modelaci nevyhnu,ale rozhodně nechci tu klasickou modelaci kotvou,i kvůli kojení v budoucnu...no a větší implantát,kolem 500 ml a vysoký profil určitě..vím,jak se cítíš,taky jsem na dovolené měla mindrák

Reaguji na Elajka: To mě mrzí, že jsi na tom podobně U Vřeského bych to popravdě vůbec, ale vůbec nečekala...u něj jsem snad na hodně přirozeně vypadající prsa nikde ani nenarazila. Fajn je, že už máš jasnou představu i časový plán a zkrátka víš co chceš a jdeš si za tím Budu ti držet palce, aby to dopadlo tentokrát přesně podle tvých představ

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené