arrow
profile_image
Veronika8888
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
jsem 5 měsíců po augmentaci, řez dvorcem a jeden dvorec mám zmenšovaný (tzn. jizvu kolem celého dvorce). Na tomto prsu se mi jizva hojí daleko hůř a je dost viditelná - plastická, hrubší. Kdežto na druhém prsu, kde ji mám jen ve spodní části, je tenoučká, nevystupuje a prakticky nejde vidět. Jaké máte zkušenosti s hojením po řezu dvorcem po zrhuba půl roce? A i když se každá hojí jinak, je šance, že někdy bude vypadat jako ta ,,lepší''?

arrow
Neprodává v Bazaru

No mám za to, že jizvy, kór ty zapeklitější pracujou měsíce, až skoro roky a hlavně u každýho jinak, takže já bych ještě počkala, třeba to promazávala měsíčkovou mastí nebo tak něčim, zkusila to ukázat odborníkovi, nejlépe tomu, kdo to dělal, ale takhle po netu těžko radit.
Vím, že to je něco jinýho, ale třeba u jizev, co mám na ruce po nehodě, to fakt trvalo leta, než si "sedly" - ale to byly hnusný a halabala šitý na okresní chirurgii.
Prsa - ty mám dělaný tak netradičně, vlastně mi celý dvorec i bradavku rekonstruovali a zase - tipuju, že to bylo tak +- rok, než to přestalo pracovat. Nechala jsem si bradavku tetovat a teď se mi zdá, že to bylo i docela brzo, že ta jizva prostě vybledla i s tim tetováním a chtělo by to doupravit.
Zkus ještě být trpělivá a vydržet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já sice prsa dělaná (zatím) nemám, každopádně všechny mé jizvy byly doslova hnusné prvních cca 4-5 měsíců a začínají vypadat k světu až teď, po nějakých 10ti měsících

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené