Mám sice střední školu zaměřenou na ekonomii, ale nejspíš jsem se lehce minula "povolání", protože jsem tak úplně v době výběru školy nevěděla co a jak chci.
Postupem času jsem začala zjišťovat, že mě to spíše táhne k věcem jako je umění, design, aranžování, doplňky atd atd... Mám ráda hezké věci. Neumím normálně kreslit, ani asi nemám nějakou uplně bujnou fantazii na to, abych mohla studovat nějakou školu s tímhle zaměřením, tak si spíš jenom tak doma "hraji"..
Před 2 lety jsem začala na internet vystavovat normální šperky - korálky, pryskyřice, fimo atd. Nic zvláštního. Před nějakým časem mě osvítila myšlenka na netradiční šperky. Není to zcela můj nápad, ale troufám si říct, že v obchodech v ČR takové šperky nenajdete. Nechce se mi být konkrétnější nebo ukazovat fotografie kousků apod. Opět jsem je začala vystavovat na netu, jsou neobyčejné a to frčí, takže se líbí, sem tam prodávají ...
A teď k pointě tématu ..
Jde mi o to, že zatím to dělám spíše "pro radost", "zábavu", ale taky pro to, abych zjistila, zda by se tyto -šperky- mohli ujmout i více. Proto zatím nevlastním ŽL. Sním o tom, že bych dodávala i do klasických kamenných obchodů a byla svým pánem.
Dnes mi poprvé napsala sama od sebe paní z obchodu v Praze, který vlastní, že by se mnou ráda navázala spolupráci. Strašně mě to potěšilo a nakoplo.
Živíte se některá touto formou?! Má cenu rozjet něco takového ve "větším" stylu? -> Mít svůj vlastní e-shop, nabízet do ostatních e-shopů, kamenných obchodů ..

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

70

Asi ti moc neporadím, ale fandím ti Mám ráda takové lidi

arrow
profile_image
Barcza
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také ti fandím Moje mamka se už 20 let živí výrobou loutek z moduritu a letos si k tomu vymyslela také "trochu jiné" fimo naušnice, tj. ne ty klasický kytičky atd., co jich je plný fler. Teď teprve je začíná dávat do krámů, takže ještě není moc poznat, jestli to bude mít nějaký větší potenciál. Zkus si třeba vytvořit taková nabídková platíčka, která dáš do komise (tj. necháš jim to tam, zaplatí ti, až to prodají) a uvidíš Hodně štěstí! Začít s podnikáním je dřina, ale pak je to super...Máma říká, že už si neumí představit, že by měla jít ještě někdy do práce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené