Chci se zeptat, když jsem v objednávce ze zahraničního eshopu udělala chybu a zapomněla jsem uvést příjmení a balík jsem si nechala poslat do práce, který samozřejmě nedošel. Jak mám teď postupovat, aby mi ho na poště vydali? Už mám to zboží zaplacené

Reaguji na Marrianne:
A myslíš, že Ti ho ze zahraničí poslali, když tam nebylo jméno?
Většinou není možné dokončit ani objednávku, bez správné adresy.

Reaguji na True: sice anglicky moc neumím, ale došlo mi

Your order has been dispatched and will be with you shortly!
Please retain this email as your proof of purchase.
DELIVERY INFORMATION:
Order Number: 2........6
Track Your Order:
Tracking Number: MHI-69-18130304
Courier: MHI

Takže z toho dedukuju, že to odesláno bylo, nebo se pletu?

Reaguji na Marrianne:
No, vypadá, že ho opravdu odeslali.
Ze zahraničí může klidně jít i dva měsíce.
Každopádně...vytiskni si ten mail a choď se na poštu ptát.
Podle čísla balíku by se to mělo dohledat.

Reaguji na True: teď jsem si volala na poštu a pokud nevím číslo zásilky, což nevím, protože v mejlu od odesílatele mám pouze nějaké jejich číslo, tak balíček nedohledají

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepší bude,když napíšeš mejla budto přímo ebay,nebo té osobě,která s tebou ten obchod uskutečnila...On by měl údaje o balíku znát..aspon myslim..

A kdy Ti přišel mail, že ten balík odeslali? Ze zahraničí chodí zásilky dlouho, taky jsem odsud několikrát objednávala.

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Odkud ti ten balík jde? Máš tracking number, tak ho můžeš sledovat na zahraničních stránkách.
Není pravda, že ho česká pošta dle jejich sledovacího čísla nevyhledá! Taky mi to tvrdili, ale byla jsem neodbytná, ujal se mě na přepážce někdo ochotnější a i podle zahraničního tracking number mi zkoušel můj balík najít. Říkal, že pokud mu bylo přiděleno už české sledovací číslo, že ho najde podle toho zahraničního a dle českého pak balík najdeme. Prý to funguje i na stránkách české pošty. Zadáš zahraniční tracking number a pokud ti vyjede, kdy byl balík podaný, tak je už na území ČR a bylo mu přiděleno české sledovací číslo. Pokud ti to nic nenajde, ještě nepřekročil hranice. Musíš to prostě zkoušet.

Reaguji na Marrianne: Číslo zásilky máš, je to MHI-69-18130304. Přestože toto číslo není české tak ho česká pošta ale může dohledat, není s tím problém, je spíše problém s línými pošťačkami Určitě se nenech odbýt.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Balík sledovat můžeš tady, ale jen do určité doby. Je to obyč zásilka, čp ji tedy neeviduje a sledovat u nás nejde. Tak to funguje u většiny zásilek z USA/UK. V čr je zásilkám přidělováno sledovací číslo jen v případě, že jsou doporučené, vydávají se proti podpisu, pak by to sledovat šlo, ale tohle není ten případ. Předpokládám, že to máš balík z lookfantastic nebo hqhair apod. Pokud se teda k tobě zásilka nedostane, řekla bych, že ji vrátí odesílateli, nebo zapadne někde ve skladu na poště.

jde o zásilku z the hut, takže mám jít znovu na poštu a vyžadovat dohledání podle toho zahraničního čísla? přišlo mi, že 19.6. to bylo odesláno a bude to doručeno nejpozději 28.6.

arrow
profile_image
Mischulilie
od 1. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Marrianne: zapomněla jsem uvést příjmení

Reaguji na Mischulilie: chápu, že teď vypadám jako retard, ale když tam byla kolonka Name tak jsem tam dala jen jméno a pak vyplnila adresu.. jsem si už nevšimla že tam není žádná další na příjmení a objednávku nezkontrolovala.. to se prostě stává, vím, že to je chyba, ale teď nechápu ten tvůj příspěvek teda..

Při nejhorším se ten balík vrátí zpátky odesílateli a můžeš to s ním znovu pořešit. Mně se stalo jednou něco podobnýho. Kdy zase bylo popleteno jmeno a adresa, prostě příjmení mi napsali do kolonky adresa a tím pádem to nedoslo, že ano. Takže balík se vrátil a známý mi ho poslal znovu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené