arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Poslední 2 týdny mám nehorázný hlad a chutě na vše. Spráskám páté přes deváté a pořád nemám dost. Může to být způsobeno tím, že jsem poslední dobou (asi 3 týdny) jedla fakt hodně málo?Nějak jsem lítala pořád mimo domov a na jídlo nebyl čas, svačiny jsem odbývala jablkem nebo nějakým kefírovým mlékem a na večeři někdy i suché pečivo, když jsem neměla nic po ruce. Když se na to tak zpětně dívám, myslím že jsem měla příjem hodně pod bazální metabolismus. Vždycky jsem si hlídala, abych měla v každém jídle dostatek sacharidů, tuků i bílkovin, abych nehladověla a jedla co možná nejzdravěji a nejpravidelněji, ale teď jsem to nějak nevychytala. Může delší nedostatek jídla způsobit takové stavy? A co bazální metabolismus a hubnutí? Když budu jíst pod bazál, znamená to, že přestanu hubnout? Váha se mi totiž od té doby ani nehla.

Myslím, že tvé chutě a pocity hladu jsou vážně způsobeny nízkým přísunem potravy. Jez 5x denně, pravidelně a mělo by to vymizet.

arrow
profile_image
petula88
od 28. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě sis odpověděla sama. Já se nacházím ve stejné fázi jako ty, bohužel. 3 týdny jsem jedla sice 6x denně, ale odbývala jsem se nějakými maličkostmi, teď mám chuť si zašít pusu.

arrow
profile_image
kloninka
od 25. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem sice žádný odborník na hubnutí, ale mám to vyzkoušeno na vlastním těle, což není nic moc. Když je člověk delší dobu přijímá stravu pod bazálem, tak si akorát zpomalí metabolismus a bude hlavně unavenější - to jsem dělala, když jsem potřebovala radikálně zhubnout.
Já teď mám podobný problém, že "se.žeru vše na co příjdu", jím pravidelně, pravidelně i sportuju, tak doufám, že jsem se nějakým způsobem "zrychlila" a potřebuju přijímat víc kalorií. Nikdy jsem nebyla na žádném měření, ale podle internetových kalkulaček nevím, zda se mohu orientovat. Ty jsi někdy byla na nějakém měření u odborníků?

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To mě taky napadlo, že se mi zrychlil metabolismus, a proto musím víc jíst. Na měření jsem taky nikdy nikde nebyla, takže vážně netuším, kolik kalorií bych měla správně denně přijímat. Ode dneška navyšuju porce, budu jíst tak, abych byla sytá, nebudu striktně dodržovat snídaně-svačina-oběd-svačina-večeře, když se objeví hlad, tak se prostě najím i mimo plán. Uvidím, co to se mnou udělá, chci se hlavně zbavit těch stavů vlčího hladu a nezvladatelných chutí. Za týden podám info, jestli se hla i váha, nebo ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bych doporučovala jíst častěji a menší porce. Taky se mi osvědčilo jíst jídlo pokaždé ve stejnou hodinu (např. snídaně v 7, svačina v 10...). A vlčí hlad jsem nikdy neměla. V případě, že na tebe nějaký takový hlad přijde, doporučuji vypít sklenici syrovátky. Po ní jsem tak nacpaná, že už si pk nic nedám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené