arrow
Neprodává v Bazaru

Zakládám toto tema protože jsem na mrtvici! Napište mi Vaše příběhy s řemeslníkama at vím že nejsem jediná s takovýma zážitkama! 3 měsíce sháním zedníka na pokládku chodníku z placáků...sliby chyby sliby chyby furt nic... nakonec na internetu pán solidní ale z daleka, nabídla jsem mu že může týden bydlet u mě...přijel rom , ale slušný člověk, viděl, vypočítal cenu za oba chodníky, odjel, plácli jsme si. Včera dorazil ne jeden ale 4 cikáni a vůbec ne ten se kterým jsem to domlouvala! prostě 2 jiný cikáni s přítelkyněma - že to jsou jako podavačky ty holky. OK nevadilo mi to, ubytovala jsem je, postele povlíkla. i bych přehlídla že mi z krásný ložnice pro hosty udělali smrdutou zahulenou díru.. a to nekouřím a prosila jsem je aby nekouřili v baraku. ale dneska mě dorazil, přišel s tím že ta cena co jsme se dohadovali s jeho otcem OK ale k tomu přidavači 90 kč/hod ! ati podavači to jsou ty jejich přítelkyně co celý den temeř nic nedělají... čili místo chodník za 3800 to vyjde na 10 000 atd ! no napsala jsem mu na papír ceny co jsme měli dohodnutý, k tomu velkoryse přidala asi 2 tis a řekla že bud to udělají za tyhle prachy nebo že konec. ufffff a to takových zážitků mám několik! ale tohle!!

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě si za to můžeš sama. Sama jsi mu nabídla ubytování (což já bych v životě nedopustila, aby mi v baráku spal někdo cizí, ještě k tomu týden) a nepojistila jsi se žádnou smlouvou. Pak máš smůlu a platíš pálky.
Mj. mě se nic podobného nestalo a doufám, že ani nestane.

Promiň, ale tvoje blbost

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty vado,to je teda síla,že si cikáni přivezly přítelkyně a nic neřekli,pak ti ještě zasmradili ložnici. A ta cena! Já bych jim nic nepřidala,ten pán ti měl říct že se platí za ty podavačky.

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janice28: neuvěřitelné co vše jsi ochotna tolerovat,vyhodila bych je hned jak přijeli !! Zneužívají tvoji s prominutím blbosti a dobroty,vidí,že ustoupíš tak to zkouší...podáš prst chtějí ruku...nedej se

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli si neděláš srandu, tak teda nemám slov.. 4 romy bych si do domu nevzala Nikdy (asi bych si nevzala ani jednoho) a peněz bych jim taky nedala víc.. Tohle je fakt děs

Jaaj :X příště chodník raději přes firmu,co?

arrow
profile_image
Kristýna 911
od 11. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naprosto souhlasím s holkama, tohle je drzost! To ubytování bych taky nedovolila cizím romům a ještě netolerují tvoje pravidla (s tím kouřením) to by mě vadilo. Rozhodně nic navíc bych jim nedávala!

Reaguji na Janice28:

Nechápu, ty je zaměstnáš, ubytuješ zdarma ve svém domě (na to bych já osobně nikdy nepřistoupila ať je to cigán nebo ne, ale nejsem ubytovna), oni si ještě dovezou přítelkyně, i přes tvůj zákaz kouří ve tvém domě a ty místo abys je okamžítě vyhodila, tak jim ještě dáš víc peněz, než na čem jste se domluvili??
Nezlob se, ale tohle mi opravdu nepřijde normální....

jsi odvážná, když sis je ubytovala. jsem zvědavá jak se jich zbavíš

Souhlasím s holkama. Buď ráda, že Ti nerozkradli barák. Nevím jak to napsat, abych se Tě nedotkla, ale nastěhovat si do baráku cizí lidi, natož rómy?!

Reaguji na Missy21:
Přečti si příspěvky Janice28 na tomto tématu, pak už Tě u ní nic nepřekvapí.
https://www.omlazeni.cz/kolik-penez-od-91-149241-2. html

arrow
profile_image
Blanche
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A to jsem si o sobě myslela, že jsem hodně naivní .

arrow
profile_image
Love.Heels
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janice28: Promiň, přijde mi to k smíchu. Ubytuješ si doma 4 cigány (a to nejsem rasista, jde o to, že to jsou CIZÍ lidi) a ještě čekáš, že to budou slušní lidi?

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám zkušenosti s romy.Našli jsme si po telefonu dělníka a pozvali ho . Přišel slušně vypadající rom a říkali jsme si, že přece nebudeme rasisti, že jsou to také lidé, dohodli jsme se s ním na práci, kterou udělal jen tak na oko, po skončení práce nám ukradl naší zbíječku a další drahé nářadí. Za týden od této události jsme byli vykradeni, místem, které znali jen ONI !
Začalo to podobně jak píše Janice28, s jedním jsme se dohodli a pak začali chodit úplně jiní řemeslníci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené