arrow
profile_image
Wakizashi
od 24. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj slečny a paní,
nedávno jsem si nechala ostříhat dlouhé vlasy do pasu na mikádo po ramena. Vlasy jsem měla vždy rovné, ale teď se mi příšerně ohnou směrem ven na konci. Je to děsné, vypadám jako groteskní postavička ze 70. let. Prosím, poraďte, jak se zbavit toho zakroucení a vlasy narovnat, žehlička zabere tak možná na deset minut a vlasy stejně nejsou zcela rovné.
Pro lepší představu přidávám náčrtek, jak to asi vypadá:

arrow
Neprodává v Bazaru

A jakou máš žehličku? Mě vlasy pořádně narovná jen dražší žehlička, po nějaké obyč za 300 se mi taky zkroutí.
Jinak ona právě ta délka vlasů je držela natažené a rovné. U mě platí, že čím delší vlasy mám, tím méně se mi kroutí. Takže asi je nech dorůst.

Kroutí se ti to tím, jak se to opírá o ramena, tomu nezabrání ani nejlepší žehlička, je to prostě hloupá délka vlasů Chce to vydržet až narostou nebo ještě trochu zkrátit ...

Alebo skús keratín na narovnanie vlasov

arrow
profile_image
Lennie
od 28. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se také nedávno ostříhala z dlouhých vlasů na delší mikádo. Mám vlasy vlnité, takže když byly dlouhé, tak se samy narovnaly, teď se mi ale jedna strana kroutí dovnitř a druhá ven . Jsem z toho celkem nešťastná, protože mi nepomáhá žehlička, vyfoukání, ani nějaké tužení, nic. Tak to prostě budu muset nejspíš vydržet, až to trošku odroste .

arrow
profile_image
Verča2001
od 2. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám podobnou zkušenost, z dlouhých vlasů (pod prsa) mi kadeřnice ostříhala vlasy skoro na mikádo, a odporně se začly kroutit. Dřív jsem to neřešila, ale pak mě to už začlo vadit, tak jsem začla používat žehličku, ale pak dorostly, a už se mi tak tolik nekroutí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené