arrow
profile_image
007
od 28. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak tak pročítám diskuzi o zkušenostech s plastickou operací nosu, nedá mi to a musím se také připojit. Byla jsem na plast. operaci nosu v klinice Esthé u doc. Měšťáka, v červnu 2006. Nos se mi stáčí od kořene (v tvrdé části) doleva a na pravé straně je nos více seseklý a udělala se mi tam boule. Ke všemu mám jednu nosní dírku téměř neprůchodnou. Mimochodem nos je stále stejně dlouhý, skutečně nevidím výraznou změnu po operaci. Operace mě stála 31 000 Kč. Dvakrát jsem to s doc. Měšťákem konzultovala, po třech a šesti měsících. Řekl, že se mi stáčí nos vlevo proto, že mám výrazně větší levou mimiku obličeje (blbost - horní tvrdá část u kořene nosu je kost, která nemůže být mimikou obličeje ovlivněna), a že bouli na pravé straně sice rovněž vidí, ale nedoporučuje mi reoperaci, aby nedošlo k poklesu oka. Zjevně není ochoten k reoperaci přistoupit, nepřizná, že se mu operace nepovedla. Podotýkám, že mi nikdy při obou pooperačních návštěvách fotky neudělal, ačkoli jsem je vyžadovala, nakonec to vždy zapovídal a nakonec mi podáním ruky dal jasně najevo, že mám odejít.

Vanilka - Také tě operoval doc. Měšťák?
Simona - Skutečně máš s Maříkem dobrou zkušenost?
Kačora - Kde operuje Záruba?
Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

007 tak to je my opravdu líto že se nosík nepovedl a zrovna od Měšťáka to koukám..a že ti nechce udělat reoperaci když sám uzná že je na křivo to je mazec hlavně si to nenech líbit!!
Zárubu najdeš v Praze 2 v Ústavu estetické medicíny-Emauzy podrobnosti se dají sehnat na netu..zkus k němu zajít na konzultaci nebo k jinému lékaři ať ti na to poví svůj nazor..Tak hodně štěstí

Záruba je primářem v UEM Praha EMAUZ. wwww.uem.cz

Hi Kačoro jsme se pěkně setkaly že :o)

arrow
profile_image
loewe
od 15. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vítám tě do klubu ,,spokojených,,:-(
Já mám za sebou tři operace v průběhu 15let.A nedám si pokoj.Někomu se můj nos může zdát v poho,mě ovšem ne.Za poslední operaci jsem dala skoro 30t.kč a výsledek mě teda moc neuspokojil.

arrow
profile_image
Vačička
od 23. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

007
Ahoj, nemám sice s nosy nic společného, ale byla jsem na modelaci u Doležala. Hodně holek tam bylo s nosama a co jsem viděla na kontrole, tak byly spokojené. Píšu to proto, že je určitě dobré navštívit více chirurgů. Doležal má konzultace za 300Kč na Národní třídě v Pze. Kontakt najdeš na netu. Hodně štěstí. V.

arrow
profile_image
Provolonka
od 9. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky vsichni! Tez si myslim, ze ruzne operace a reoperace nosu jsou docela hloupost, pokud je ten puvodni nos alespon trosku normalni a neroste na nem brambora
Pred nedavnem jsem sla tez na plastiku nosu, kterou jsem nepotrebovala, zpetne hodnoceno to byl jen hloupy rozmar, i kdyz z pohledu plastika bylo nutne muj orli nos korigovat. Doktor mi to udelal vyborne, ale zmenila jsem se natolik, ze citim, ze to nejsem ja. S tim byla spojena ztrata sebeucty atd. Takze nyni uz jen premyslim o tom, jestli se nenechat pribrat do tajnych sluzeb, kde potrebuji blazny jako ja, aby byli schopni kazdou chvili menit svou vizaz. A kdo se chysta na plastiku, tak drzim palce, ale pozor, chce to soudnost a dukladnou konzultaci s lekari!!!! A verte, ze dokonalost je poradne nudna!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené