Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo z Budějovic a okolí zkušenost s neviditelnými rovnátky (Lingual) a jestli je v Č.B. lékař, který tento typ rovnátek nabízí. Díky

arrow
profile_image
nunulka
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, o Českých Budějovicích nevím, já jezdím do Prahy k Mudr. Fendrychové. Nalepila mi rovnátka Incognito teprve před týdnem. První dny bolesti zubú jako běžná fixní rovnátka, jen se odírá jazyk, ale mám speciální vosk který to zabraňuje, zuby se hůř čistí, zhoršení mluvení, ale už se to zlepšuje a divný pocit, že člověk něco má v puse, ale vše je o zvyku, brzy mi to ani nepřijde, že tam něco mám.

Reaguji na nunulka: No jo tady v Č.B. asi jen tak něco neseženu :/ chci právě jen srovnat jeden trochu vystouplý a jeden trochu zalezlý zub a nechci mít viditelné fixní ... Incognito jsou ty ze zlata ne?
Zase nevím jestli kvůli dvěma zubům s minimální vadou dát 50 tis. nebo kolik stojí A jak často jezdíš na dotahování a úpravu rovnátek?

arrow
profile_image
nunulka
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano jsou ze zlata. Já jsem platila v Eurech, protože bydlím v Německu. Platila jsem něco málo přes 4000 Eur (obě čelisti). Jelikož nemám českou zdr. poj. ale Německou tak platím i návštěvy. Jak jsem psala rovnátka mám teprve 1 týden, tak zatím nevím jak často na dotahování, ale příští návštěvu mám domluvenou na duben.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené