arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
poslední dobou sleduji, že pokud si ráno dám k snídani něco sladkého (jogurt, ovoce, dort, rohlík s marmeládou nebo nutelu) tak se mi udělá špatně až na zvracení, bolest žaludku, dostaví se i chvilková slabost, trvá to třeba jen 15 minut a potom dobré. A nebo když si dám sladké přes den tak mam zase překyselený žaludek a pálí mě žáha. Nevíte čím by to mohlo být? Jsem už z toho docela zoufalá =(

arrow
profile_image
verysek10
od 27. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,nejsi těhotná?

arrow
Neprodává v Bazaru

To snad né. Beru HA už několik měsíců v kuse a jiné příznaky nemám... Pokud si ráno dám rohlík se sýrem tak mi špatně není.

arrow
profile_image
verysek10
od 27. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemáš zvýšený cukr?Když je toho moc,překyseluje se žaludek,vytvaří víc šťav a proto tě palí žáha,alespoň to tak vypada

arrow
profile_image
kalachakra
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě jsi prostě celkově překyselená. Pokud ti sladké nedělá dobře, tak ho prostě nejez...

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, tak já už fakt nevím =( Když jsem se teď snažila omezit sladké jídlo tak se mi zase objevili nepřekonatelné chutě na sladké =( Už jsem z toho fakt zoufalá =/

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rezakoky: Když jsem se teď snažila omezit sladké jídlo tak se mi zase objevili nepřekonatelné chutě na sladké

To proto, že cukr je silně návykový, a když se ze stravy odstraní, může nastat celkem silný absťák. Chutě jsou ještě celkem snesitelná alternativa toho, co všechno se může dít.
Zkus jíst hodně zeleniny, ve které je cukr obsažený taky, ale ne tolik (např. papriky, rajčata, dýně, mrkev, červ. řepu... - to je všechno sladké až až, ale třeba i hlávkový salát je nasládlý...), případně nějaké méně sladké ovoce (různé bobule, jabka...).

Cituji kalachakra: Pokud ti sladké nedělá dobře, tak ho prostě nejez...

Přesně tak. Organismus ví moc dobře, proč něco odmítá. Buď ráda, že ti ještě funguje dostatečně na to, aby tě dokázal svojí reakcí upozornit, že mu dáváš něco, co mu nedělá dobře.
Navíc když hned na začátek do prázdného žaludku pošlet tak těžké věci, jako je dort nebo nutella (v obojím kromě kvanta cukru ještě kvantum tuku), tak to taky není zrovna ideální.

Ještě mě napadá, že by sis mohla nejdřív nalačno dát vodu s citrónem. Pokud jsi vážně překyselená, tahle silně zásaditá šťáva by mohla trochu pomoct.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: nalačno dát vodu s citrónem

Bohužel po vodě s citronem mi taky není dobře, udělá to to samí jako když bych si dala sladkou snídani =(

arrow
profile_image
felice
od 20. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Máš silně překyselený organismus.Vynechej úplně cukr,jinak se to nezlepší - můžou se ti v těle začít tvořit kvasinky, a pak to může mít dopad i na ženské orgány a celkově oslabený organismus. Dávám pár tipů.
Pokud máš silnou potřebu na sladký dej si med ten ti i vytvoří v těle zásadité prostředí.
Ta voda s citronem je dobrý tip. Pokud ti nedělá dobře udělej si to jako čaj horká voda,citron a na lačno.Nebo jablečný ocet + vlažná voda 1 lžička +3 dcl vody - vlažný.Voda nesmí být studená ani s citrónem a vždy na lačno.
Vyčisti játra dobrá je chlorella a ječmen prášku- buď pít 3 x denně 1 lžičku, nebo přidat do salátu a čekanku kořen- čaj nebo lžičku denně.
Na žaludek např. třezalkový čaj nejlépe mezi 7-9 hod. ranní.
Pokud možno vynech uzeninu a smažený. Dopol jez ovoce a zeleninu - můžeš si mixovat různé dipi s přidáním konopného semínka nebo vojtěšku. A z alkoholu pivo,ale jen Plzeň ta je zásaditá.
Hlavně teď vynech vše kde je cukr a míň solit .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Linduš86: Já piju kávu pouze jenom jedno denně a to je "kapučíno" kde je malé slabé espresso z kvalitní kávy a hodně mléka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené