Ahojte holky.V létě jsem si poprvé zkoušela zavádět tampon a dopadlo to naprosto katastrofálně,tak bych potřebovala radu co a jak..Samozřejmě jsem použila nejmenší velikost.Ale jakmile jsem ho chtěla použít,začala se mi klepat ruka,polil mě pot a bylo mi neuvěřitelně nevolno.No,nakonec jsem to nějak zvládla ale asi nějak špatně protože když sem si třeba sedla do měkkého křesla,začal mě hrozně tlačit.Podruhé jsem ho sice zavedla opravdu co nejdál ale výsledek skoro stejný..tlačil a od toho tlačení mi bylo špatně opět.Potřebovala bych nutně radu protože bych se to potřebovala co nejrychleji naučit(chodíme plavat,tělocvik,atd....A podle toho mini návodu v krabičce mi to prostě nejde..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem začínala s tamponama s aplikátorem /myslím Tampax se jmenovaly/, bez aplikátoru jsem si ho nebyla schopná správně zavést.

a jak ten aplikátor funguje?Už jsem o něm slyšela ale nevím jak to funguje

arrow
Neprodává v Bazaru

To jsou 2 trubičky, v jedné z nich je tampon. Ta menší vytlačí tampon na správné místo.
Líp nevím, jak to poslat.
Nemusíš nic nikam strkat prstem.

Koukni tady:
http://menstruace-poradna.blog.cz/0808/tampony-s-a plikatorem

arrow
Neprodává v Bazaru

Tampony mi zavést jdou normálně, problém s tím nemám, ale vždycky když si ho zavádím je mi hrozně špatně. Mžitky před očima, studený pot, je mi na omdlení...nevím čím to je..

arrow
Neprodává v Bazaru

Též můžu doporučit tampony s aplikátorem,když jsem s tampony začínala,byly mojí záchranou,protože mi nešly zavést ty bez aplikátoru

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemůže mít tato nevolnost spojitost se syndromem toxického šoku? Píšou to na každém letáčku v balení, tyto informace o STŠ

Tyhle nevolnosti to musí být čistě psychika, to si na to musíte samy přijít z čeho...

Taky se přimlouvám za tampóny s aplikátorem, s ním se tampon dostane zaručeně tak hluboko jak má, navíc nejsou tak tvrdé, v pochvě se rozbalí doplacata a jsou více ssavé. Nemluvě o hygieně..
Levný tampón bez aplikátoru mi často nechce klouzat dovnitř, zapíchne se mi do stěny pochvy, přetáčí se při zavádění zadkem dopředu.. nebo skoro nesaje a protékám po šňůrce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je tady na to asi dvanáct témat a ve všech se řešilo to samé. Nechce se mi to zase psát znova, stačí si to pročíst tam. Zadej si ,,zavádění tamponu" a vše ti vyjede.

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně jak píšou holky..s aplikátorem je nejlepší...plastovej aplikátor hezky klouže a nemusíš se mordovat s nepříjemným zasouváním suchého tamponu.

Reaguji na avanta:
taky jsem o tom četla..a jak si můžeš být jistá že tím netrpím ?

arrow
profile_image
Neferr
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kamkaa: taky jsem o tom četla..a jak si můžeš být jistá že tím netrpím ?

Protože je to infekce od bakterie Stafylokokus Aureus, která se namnoží v zavedeném tamponu a projevuje se jinak než tebou popsané příznaky Aby nevznikla panika - je to vzácné onemocnění.

Reaguji na Neferr:
Aha,to jsem si oddechla děkuji moc za upřesnění

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené