Holky, co mi může být? Mám už od neděle ráno pocit žaludku na vodě, vadí mi nevětranej vzduch a pachy. Těhotná nejsem (dnes jsem byla na gyn.). Ani jsem nic špatného nejedla, nic těžkého. Jídlo sním, ale nemám na něj vůbec chuť a ani hlad. Poradili byste něco, co by mi pomohlo?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Třeba je to nějaká viroza nebo bacil. Buď v klidu a dej si dietku. (čaje bylinkové) Kdyby to nepřestalo, tak zajdi za doktorem. Vždyť jsou to dva dny! Může to být taky od stresu, psychiky. Těžko ti tady někdo řekne co s tím.

arrow
profile_image
caprisuse
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky si myslím, že to bude jen nějaká viróza. Když se mi něco podobného stane, tak mi hodně pomáhá vzít si Endiaron (je dobrý pro dezinfekci žaludku) a nebo pij colu, tak ti také má žaludek zklidnit. No a když by se to nelepšilo, tak raději vyhledej doktora, aby jsi něco nezanedbala

Cituji Elienka: Třeba je to nějaká viroza nebo bacil

Přesně tak. Letošní zimu jsou ty bacily a viry zatraceně silný. Když nekašlu, tak mám pro změnu rýmu, nebo mě škrábe v krku a když nemám ani jedno, tak mám průjem, bolesti břicha a celkově mi je slabo. Letos tím trpí hodně lidí. Už aby svítilo sluníčko a vypálilo ty potvory.

Díky holky, je to fakt nějaká střevní chřipka...Tak už sucharuju a čajíčkuju. Jinak jsem se taky zrovna vyhrabala z nachlazení a teď tohle.. No už aby bylo jaro!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené