Já jsem byla na přístrojové drenáži 2x v různých salonech a už bych na ni nikdy nešla. U přístrojové lymfodrenáže je nejdůležitější správně uvolnit lymfatické uzliny na krku a v tříslech aby lymfa plná toxinů a bílkovin mohla lépe proudit a nakonec se napojit na žilní oběh. To se ani v jednom salonu nestalo. V prvním mi paní dokonce doporučila abych si udělala masáž třísel doma. O výsledném efektu nula nula nic se ani nemusím zmiňovat. Po druhé drenáži mi dokonce kvůli příliš vysokému tlaku popraskaly žilky, což mě nadobro odradilo. Po čase jsem začala chodit na celotělovou manuální, která je sice dražší, ale zato mnohem účinnější. Navíc pokud netrpíte na otoky nebo nemáte celulitidu v hodně špatném stavu, tak stačí jít 3-4 krát za měsíc na intenzivnější pročištění a potom 1x za měsíc pro udržovaní. Cvičím přiměřeně, jím zdravě, vysadila jsem HA a občas piju čistící čaje a celulitida se mi zatím nezhoršuje.

arrow
profile_image
saša1984
od 2. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

lymfodrenáž mi hodně pomohla,zhubla jsem 3kg a pár cm přes nohy a v pase taky.měla jsem 50kg a mám 47kg.doporučuji i na celulitidu..

Já chodím na lymfodrenáž (kalhoty) chodím dvakrát někdy třikrát týdně, od října jsem si udělala program který vypadá tak že chodím po-st-pá na power plate na 45minut, po tom a celý týden kromě víkendů na vacu well kde jsem taky 45minut, mám to vždycky po tom power plate a jako na závěr si dávám lymfodrenáž před kterou se mažu skořicovým gelem, chodím úplně pokaždé co mám power plate a vidím výsledky, vážně to funguje, já jsem začala víc pít takže denně dám 2.5l neperlivé vody úplně s přehledem, důležitý je pitný režim hlavně žádné bublinky, já měla i zábal s bahnem s mrtvého moře který okamžitě ubere 15cm a výsledek je geniální :) chce to kombinaci a výsledek nenechá dlouho čekat, je pravda že celulitida mě nějak netrápí, snad jenom na zadku jsem měla trošku ale žádná katastrofa a už vůbec né žádné krátery, každopádně teď nemám nic ale pokračovat budu dál, baví mě to a hubou ani nevím jak...důležitá je i strava

arrow
profile_image
Anabel
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dnes jsem byla poprvé na lymfodrenáži (přístrojové) a píšete tu o uvolňování uzlin, nic takového mi vůbec neudělaly co se může stát když to nedělají? Vadí to něčemu hodně?

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anabel: No nejen, že to vadí, ale hlavně to k ničemu pak není.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené