arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka: Jako nejsem nějakej mega znalec, ale na zdrávku jsem chodila poměrně dlouho i jsem pár stehů vyndavala (ty zelené vypadají jako vlasec) a jestli ti zarostly a nesvědí tě, tak to nechápu.Každopádně určitě bych to jen tak nenechala,

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím ale, dle fotek, že nevyndané stehy nejsou ten jediný problém, ne?

Reaguji na Durová kovbojka: Prosím tě, nemohla bys prozradit jméno toho doktora? Nebo aspoň kliniku? Kde ti to takhle po- dělali? Myslím si, že by to do budoucna mohla být užitečná informace pro ostatní. Už jsem tě tu o to v tématu prosila, ale asi jsi to přehlídla.
Díky

Reaguji na 5Peta: Ono to není o klinice, tam je doktorů hodně a ne všichni jsou tak špatní. Byl to uznávaný lékař, který operoval i mě a já mám prsa v poho. Fotky klidně pošlu komukoliv pro srovnání. Je vidět, že i mistr tesař se prostě utne a pak to dopadne jak to dopadlo. Ale má snahu to řešit, a proto se kočce nedivím, že jméno zveřejňovat nechce.

Jinak nevyndané stehy jsou asi to nejmenší, co by ji trápilo.

Kovbojko, drž se!! Držím palce a za rok chci vidět fotky hezkých a souměrných prsou!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Durová Kovbojka mi pomohla v rozhodování. Změnila jsem doktora, šla jsem po jejím "zážitku" k jinému dr. a ZATÍM, zatím nelituji. Hrozně jsem se bála "dvojitých prsou". Je to lékař působící na jedné prestižní klinice blízko Václaváku, kam jsem šla i já, ale jak píšu, změnila jsem doktora. Jméno by tu určitě měla zveřejnit, já ho s touto "záležitostí" přímo konfrontovala, reakci spíš nic než moc.

Reaguji na J. Martina: Já sice chápu, že i mistr tesař se utne, ale toto mi rozhodně přijde jako situace, kdy by bylo vhodné jméno zveřejnit.
To je asi tak, jako kdyby ti automechanik špatně připevnil kolo... Důsledky jsou dost fatální.

Ale jestli to byl někdo z Prahy, tak to jsem aspoň za sebe v klidu. Tam se nechystám.

Reaguji na 5Peta: Ano, já to chápu a osobně taky nesouhlasím s utajováním, ale respektuji ji. Musí to napsat sama. V dnešní době je to velmi ošemetné téma. Já jsem před operací taky shromažďovala co nejvíce informací o mém doktorovi a naopak vím, že je lepší varovat ostatní, aby nedopadli stejně. Ale to musí ty kočky napsat samy. Oni tady ti doktoři taky chodí nakukovat, nemysli si..a nebylo by příjemné, kdyby věděl, že ho tady kočka pomlouvá. Navíc v době, kdy spolu komunikují a řeší co a jak dál.

Cituji Doudou: stehy nejsou ten jediný problém, ne?

NO TO TEDA NEJSOU to už je jenom takovej bonus k tomu všemu

Cituji J. Martina: a proto se kočce nedivím, že jméno zveřejňovat nechce

Cituji anngelina: já ho s touto "záležitostí" přímo konfrontovala, reakci spíš nic než moc.

jak to myslíš? tys mu o mě říkala?

Cituji J. Martina: kdy spolu komunikují a řeší co a jak dál.

Reaguji na Durová kovbojka: Ty musíš mít hodně silné nervy, fakt klobouk dolů. Já teda musím říct, že kdybych byla v tvé kůži, tak už od tohoto doktora na sebe nenechám ani sáhnout. Prostě to tak cítím a udělala bych mu "reklamu", že by k němu už nikdo nešel, bohužel, jak říkám, pro mě by to bylo fatální selhání. Ty to snášíš evidentně jinak. Každopádně ti držím palce, ať se to dá dokupy a jsi s prsy v rámci možností spokojená.

Cituji 5Peta: Ty musíš mít hodně silné nervy

Cituji 5Peta: Ty to snášíš evidentně jinak.

Cituji 5Peta: tak už od tohoto doktora na sebe nenechám ani sáhnout

vzdyt taky nenechám. takže něni potřeba rejpat.
nikdo si nedovede predstavit jak to snasim... je potreba pochopit, ze me nic jinyho nez to snaset nezbyva. co mam jako asi teď dělat když se to prostě stalo a ja s tim nemůžu nic udělat. mam toho doktora zabít? nebo sebe mam zabít, aby všichni pochopili že to fakt nesnášim dobře? jo, to by byla pro něj asi ta nejlepší reklama, pravda je, že už mě to napadlo, a že do dopisu na rozloučenou napíšu že to je kvůi němu, aby se konečně chytil za ***** a došlo mu co mi udělal

Cituji J. Martina: Oni tady ti doktoři taky chodí nakukovat

hlavně jejich žabičky

Cituji Durová kovbojka: takže něni potřeba rejpat

určitě nemám potřebu rejpat, jen se nedokážu vžít do toho, že bych to s tím člověkem neřešila veřejně, fakt bych se v tomto ohledu nedala a udělala vše pro to, aby se o jeho špatné práci vědělo, protože žádný doktor to na sebe sám nepráskne a všem ukáže jen povedenou práci. Lidi musí vědět i o riziku, že se to nepovede a to jim málokterý doktor řekne, kor když už se mu někdy nezadařilo.

Cituji Durová kovbojka: nikdo si nedovede predstavit jak to snasim.

Z tvých reakcí a smajlíků tu na Omlázku to prostě vyznělo, že jsi hodně silná a že už jsi se s tím dost vyrovnala. Takže se ti omlouvám, že jsem to špatně pochopila. Jak říkám, přeju ti, aby to dopadlo dobře a myslím to vážně. Sama se na operaci chystám a proto se účastním takovýchto debat, abych se alespoň dozvěděla co se může a nemůže stát.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené