arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hezký den,
mohl by mi někdo říct, co mám dělat, když nemám vyřešenou reklamaci ve 30 denní lhůtě?
26.11.2018 měla být reklamace vyřešená. Obchod se mi neozval. Vždycky jsem musela kontaktovat já a ještě k tomu tak ze 20 hovorů, jsem se dovolala tak 4x. Pokaždé jen posouvání termínů kdy to budou řešit a stejně nic. Od smlouvy jsem odstoupila, ale nic se neděje. Nemám peníze, nemám zboží. Prodejna je pro nemoc zavřená. V pátek mi majitelka slíbila, že přes víkend se na to opravdu podívá a dá mi vědět.. a opět nic.. Už jsem přes e-podatelnu podávala podnět ke kontrole na ČOI.. ale co jsem pochopila, tak ČOIka z nich moje peníze nevymůže, jen jim může dát pokutu.
Mám tedy nějaké možnosti, jak ty peníze z nich dostat? A dostanu od ČOIky nějaké vyjádření o tom, jak můj podnět řešili?

arrow
profile_image
Nikita1234
od 20. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak takovou zkušenost naštěstí nemám, vždy nějaké mé reklamace byly vyřízené ale já bych možná zkusila i policii, uplně teda jako krajní řešení, ale takhle dlouho vám nikdo nevrátil peníze ani zboží a to už by se dalo považovat za krádež...Ale říkám jen nápad jak bych asi jednala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikita1234: přece jen jde o směšnou částku (do pětistovky), ale i tak.. nevidím důvod, proč bych jim to měla "bez boje" nechat. Tak kvůli výši částky to přes PČR řešit asi nebudu i kdyby to byla poslední možnost.. i tak děkuju za reakci
Mě právě nejvíc rozčiluje ten přístup. Že neřekne, že je nemocná a prostě se to bude řešit třeba po novém roce.. že mi prostě slibuje a slibuje a nic. Nejvíc mě dorazilo, když jsem jí potkala.. ptám se jí co a jak, ona že mám napsat email s číslem účtu, kam to chci vrátit.. to jsem udělala hned ten den, zaškrtla jsem aby mi přišlo potvrzení o přečtení - přečetla si to po 6 dnech.. tak jí druhý den volám a ona, že ať napíšu email.. říkám že to tam má už týden a že se nic neděje.. tak zase výmluvy, že je to týden, že jí to spadlo do staré pošty, tak ať jí to pošlu znova ať to má nahoře. Tak jsem to v pátek udělala a pořád si to nepřečetla.. prostě z toho důvodu, že se chová jako pí*a po ní ty prachy chci o to víc a fakt nevím..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě firma uznala dvě reklamace a dvě neuznala aby nemuseli uznat odstoupení od kupní smlouvy. Zkusila jsem dtest na ten firma nereagovala ( nemusejí )
Po x vymluv, nekomunikace, odkazování jeden na druhého. Jsem se obrátila na adr coi. Já musela mít i soudní znalecký posudek který prokazal že vada je v notebooku a tedy reklamace měli být uznané.
Ale hlavně já se s nimi hádala víc jak půlroků a nic. Když jsem se obratila na adr čoi do 2 dnů jsem měla peníze na učtu a v chování naprosto obratili Reaguji na Janča92:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené