Máte za sebou nějaké nežádoucí účinky ohledně yadine?

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jí brala dva roky a v pohodě, žádná negativa Ale co sedí jednomu, nemusí sedět druhému a u antikoncepce to platí obzvlášť.

Já s ní právě dva roky měla hrozný potíže a běhala jsem po vyšetřeních, než mě napadlo, že by to mohlo být tím. Tak mě zajímá, jestli to je i u někoho. Teď beru něco přes týden Jeanine a zatím je klid tak doufám, že změna pomohla...

Já teď beru Yaz a přešla jsem na něj právě z Jeanine, měla jsem po dvou letech šilený migrény.

arrow
profile_image
Katris
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NellyVeyron: Já jsem ji brala a přestože by to měla být spíše nízko hormonální antikoncepce (tudíž méně nežádoucích účinků) tak já s ní tedy problémy měla. Měla jsem bolesti hlavy, větší chuť k jídlu a byla jsem více náladová a rozmrzelá. Velmi brzy jsem ji přestala brát a vše se vrátilo do normálu Od té doby jsem na hormonální antikoncepci úplně zanevřela Možná i proto, že tuto jsem si pečlivě vybrala právě s tím, že by neměla být mírnější a v mém případě nebyla Přeji hodně štěstí

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

negativní - měla jsem časté migrény, zhoršení imunitního systému - stále chronická rýma, bolesti prsou, totální ztráta libida, pigmentové skvrny ze slunce v obličeji...
pozitiní - hezké vlasy a pleť, nepřibrala jsem

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

snížené libido, špatný nálady

arrow
profile_image
kelly191
od 11. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj já Yadine používám už asi pět let. Nikdy jsem žádné nežádoucí účinky něměla, naopak lepší vlasy a moje problematická plet se taky zlepšila. Ale ráda bych vrátila čas a Yadine vůbec nezačala brát. Jednou jsem totiž vysadila a co se stalo nemělo konce. Hrozmě mi začaly vypadávat vlasy, přibrala jsem a zhubnout mi nešlo a to jsem s tim žádné problémy neměla a plet mastná, to samé vlasy. Trvalo to 4 měsíce a tak jsem Yadine začala brát znou. Je možné, že se to nestane u každého, ale já vím jistě, že to bylo tím.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kelly191: Hrozmě mi začaly vypadávat vlasy

po vysazení mi padaly půl roku hrozně ale fakt hrozně vlasy a taky se hodně ztenčily, skoro bych řekla, že jsem měla až kouty, hrůza, už nikdy nebyly jako před tím ale může to být i věkem ale to padání bylo určitě vysazením HA

arrow
profile_image
kelly191
od 11. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Sára2: přesně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemám

Já jsem brala Jeanine asi tři měsíce a jelikož jsem příbirala tak mi doktorka předepsala yadine, po roce braní yadne, když jsem měla asi 58kg (při 166cm) vysadila jsem ji asi na půl roku a běhěm čtyř měsícu jsem zhubla na 49kg,samozřejmě i prsa která měla při prášcích velikost D, jenže jsem po čtyřech měsících od vysazení začala mít strašné bolesti břicha při menses, bylo mi vždy na odpadnutí, a tak jsem znovu začala brát yadine, zatím ji beru rok od té přestávky a je mi fajn a pořád mám 49-50kg, jen mi teda ted brali krev a zjstili mi THS (hormon štítné žlázy) že je vyšší než by měl být a i když mi to nikdo nepotvrdil tak mám pocit,že je to díky HA, za 2měsíce jdu na endokrinoligii tak jsem zvědavá,co mi řeknou tam.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Yadine byla moje první HA, brala jsem jí asi rok a šíleně mě z ní bolela hlava

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

62

Cituji KATHIA: zjstili mi THS (hormon štítné žlázy) že je vyšší než by měl být a i když mi to nikdo nepotvrdil tak mám pocit,že je to díky HA, za 2měsíce jdu na endokrinoligii

Může to mít souvislost, léta jsem brala HA (ze 7 let jsem měla cca 4 roky Yadine) a teď po vysazení mám problém se štítnou žlázou - hypofunkci.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LittleCharm: Cituji KATHIA: zjstili mi THS (hormon štítné žlázy) že je vyšší než by měl být a i když mi to nikdo nepotvrdil tak mám pocit,že je to díky HA, za 2měsíce jdu na endokrinoligii

Může to mít souvislost, léta jsem brala HA (ze 7 let jsem měla cca 4 roky Yadine) a teď po vysazení mám problém se štítnou žlázou - hypofunkci.

já jsem brala Yadine a pak Janine dva roky, po vysazení jsem měla pocity jako bych byla v přechodu - pocení, zrychlený tep atd., zjistili mi hyperfunkci štítné žlázy, nakonec jsem musela na operaci a mám celou štítku venku a do smrti jsem tím pádem na lécích, endokrinoložka mi potvrdila, že spouštěčem může být těhotenství nebo hormonální antikoncepce, v nemocnici jsem viděla opce štítky samé ženy a to i velmi mladé, to mě úplně šokovalo, četla jsem někde, že to způsobují hormony, které vylučují ženy močí a jdou do odpadu, kde se ovšem neodbourávají a tak vlastně ty hormony tráví i ty, co je neberou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené