arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj! Kvůli rodinné anamnéze (3 případy v blízkém pokrevném příbuzenstvu) jsem se nechala naočkovat proti rakovině děložního čípku vakcínou Silgard. Po dokončení očkování se u mne objevila epilepsie a autoimunitní zánět štítné žlázy. Hypofunkce štítné žlázy je sice častá, ale my ji v rodině nemáme. S epilepsií jsem se líčila pět let. Hledal jsme na odborných stránkách a v odborné literatuře, vyptávala se neuroložky. Někde jsme se dočetla o křečových epileptoformních záchvatech vyvolaných tímto očkováním. Neuroložka mi zase říkal že odmítal svoji dceru očkovat, protože se zjistil vyšší výskyt autoimunitních onemocnění u žen očkovaných proti papilomaviru a že tato vakcína je lobby farmaceutických firem, navíc účinnost je prý velmi krátká - cca 7 let. Dočetla jsem se i o případech selhání imunity. Ano, žádná vakcína nebude chránit 100%, ale docela mě to děsí. No prezentuji názor jen jednoho lékaře. Na druhou stranu, kdyby mi tehdy rodiče očkování nezaplatili a já rakovinou onemocněla, měla bych jim to za zlé.
Prostě chci se zeptat, zda se u někoho z vás nebo vašich známých také objevily záhadné nemoci?
Díky

Očkování je vždycky riziko. Na tuto vakcínu lidi i umřeli. Testovala se hrozně krátce, byl to obrovský bysnys.

arrow
Neprodává v Bazaru

Očkování pomocí vakcíny Silgard jsem absolvovala v 18 letech, u nás v rodině se taky objevila rakovina děložního čípku, na kterou sestřenice zemřela v 26 letech. Léčím se od 17 s hypofcí ŠŽ a žádné příznaky a záhadné nemoci jsem neměla. Jen vím, že jsem po poslední injekci nešla do školy, protože jsem byla po ní strašně unavená. Ale to je asi tak všechno. Ségra na tom byla taky a taky bez žádnejch vedlejších účinků. Kolem různých vakcín vždycky kolují takové šílené storky, ale pokud je člověk zdravej, určitě se není třeba ničeho obávat

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem Silgardem očkovaná 8 let, nic mi během ani po očkování nebylo. Podle mě záleží na člověku a konkrétním případě, nedá se to paušalizovat.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Epilepsie cože? Tak to vůbec nezní hezky a porucha štítné žlázy... mám ji také, akorát hyperfunkci a je to poměrně vážné onemocnění, mám v ní i chronický zánět. To mi opravdu nepřijde normální a v pořádku takové "vedlejší účinky." Když to do ČR přišlo, tak jsem zrovna dospívala a všichni nechávali očkovat sebe a své dcery, doma mi to zakázali, protože dvěma babiččiným kamarádkám z práce na to zemřely vnučky a těchto případů bylo dost celkově. Má to svá pro i proti. Už tak mám dost zdravotních problémů, další nepotřebuji, nějaké očkování mi za ten risk nestojí. A ani nějak nevěřím tomu, že by to bylo 100% tak se tím nezaobírám. Někomu to pomůže, jinému přinese jiné potíže, jak jsem tak pochopila. My v rodině rakovinu nemáme ani jednu, tak to neřeším, buďto budu první případ já, nebo někdo jiný, nebo taky nikdo. Upřímně... nevěřím tomu a nešla bych do toho. Jestli mám mít rakovinu, budu ji mít a nepotřebuji místo toho další celoživotní onemocnění s X problémy.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se po očkování proti chřipce rozjela mononukleóza, a po tetanovce zase tetanie, skončila jsem na neurologii. V životě už mě nikdo na žádné očkování nedostane, natož na nějaké nepovinné-všechno to je založeno na principu strašení lidí, kteří si raději zaplatí očkování, než by se měli bát nemoci, kterou třeba nikdy nemají šanci dostat, typicky klíšťovka, žloutenka apod. Takže asi tak Nikoho nenabádám ať na očkování nechodí, jen toto je prostě moje zkušenost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené