arrow
profile_image
Barušenka
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojik,
chci se s Vámi podělit o něco co mě celkem trápí. Jsem s přítelem půl roku, ale je tu takový měnší problém on se přistěhoval do Phy. Je fakt, že tu moc lidí nezná,ale i před tím tu měl přátelé a za tu dobu co tu bydlí tu přátelé našel. Já chodím do práce a po práci ještě chodím hlídat, tak chodím tak kolem 7 domů, a tak jednou, dvakrát týdně ráda zajdu někam ven na kafčo, a dvakrát týdně chodím cvičit, a on je pořád doma! Nikam nechodí příjde ve 3 z práce je doma, sám nikam nechodí jen semnou, je tu problém, že já nežárlím a nestrachuju se o něj a tím pádem začíná moje láska trochu opadat. On to ví říkala jsem mu to, a on ví, že to není dobře, že si jím sme jistá. Kolikrát ho až vyháním pryč někam, a on vždy řekne jooo já půjdu neboj, ale nikam prostě nejde. Nevím co mám dělat abych zase o něj měla ten zájem co na začátku, kdy sme spolu nebydleli a já se strachovala co kde dělá. Vím, že spoustu ženských by za to dala cokoli aby jejich chlap byl doma, ale podle mě to nedělá dobrotu! Má to nějáké řešení podle vás?

Přesně tak, já bych byla ráda kdyby nikam nechodil a já tak nemusela žárlit... Ale když nikam chodit nechce, tak ho asi nedonutíš. Bud ráda že chodí aspoň s tebou někam .-)

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neměla si už tu takové téma jednou? že tě štve že přítel nikam nechodí atd..

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na djanettka: zakládala...akorát teď to má nový kabát

arrow
profile_image
avata
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mohu z vlastní zkušenosti říct,že tato varianta je úplně nejlepší.Expřítel pořád někam chodil a většinou beze mne a to skutečně dobrotu nakonec neudělalo.... nyní mám stejný typ jako ty doma a jsem v sedmém nebi.Nemusím mít nervy na pochodu,náběhy na žaludeční vředy a probdělé noci.Neříkám,že každý kdo chodí bez drahé polovičky musí dělat to,co můj ex,ale jistotu nikdy asi mít nemůžem...Já jsem spokojená,že můj přítel je rád doma,že se mu doma líbí a nemá potřebu chodit jinam.Moje rada je zkus se na to dívat z jiné stránky.Jsi asi mladá a chceš ještě nějaké vzrůšo,ale po čase zjistíš ,že tato jistota je prostě nejlepší a budeš nakonec ráda,že ho máš.

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, můj přítel taky nerad někam chodí. Musím ho pokaždé dokopat, i k tomu, aby šel někam se mnou. Neustále se vymlouvá, že nemá na to, někam chodit, protože pokaždé, když někam jdem, nechápe tam minimálně 1000 Kč. Ale za to rád jezdí na hokej, chodí na fotbal, do posilky, má spoustu brigád - takže se nenudí.

A být Tebou, tak jsem ráda, že Ti přítel nikam nechodí Né každý má takové štěstí..

arrow
profile_image
clearbook
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se ani nedivím, že si někdy chlapi o nás myslí, že nejsme normální a nevíme co chceme...
Buď ráda, že sedí doma na prdeli, tebe nijak neomezuje a je spokojený. Počkej, až se rozkouká a začne si opravdu chodit kam se mu zachce. To pak budeš chodit naříkat, že na tebe nemá čas. A říct chlapovi, že ti na něm vadí že ho máš jistého a tvoje láska díky tomu upadá, je vztahová sebevražda.
Co by za takový klid ve vztahu leckterá dala!

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, proč by vztah dohromady měla držet jen žárlivost. Já nežárlím a to se s tím svým vidím jen o víkendu, on pracuje i bydlí 100 km ode mě, jsme spolu 6 let (3 roky jsme spolu i bydleli). A jestli tedy nutně potřebuješ řešit v hlavě nereálné scénáře, tak si můžeš představovat, s kým se potkává během práce a jestli tam opravdu tráví všechen čas od rána, kdy opustí byt.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holka proboha proč zakládáš úplně totožné téma?

Hlavně je slečná mladá pipka, která si nevaží toho, že má doma hodného chlapa - mimochodem já mám teď už takového taky a neskutečně si ho vážím, za to, jaký je. Že se nemusím strachovat kde co dělá, protože vím, že mu můžu věřit. To jsem se svým ex nemohla a jak to dopadlo...udělal si dítě s jinou. Já bych pro tebe měla jednu radu - DOSPĚJ!!

Svatá prostoto, nech ho žít! To si vážně myslíš, že chlapa k něčemu donutíš, když nechce? Proč ho prostě nenecháš dělat, co sám chce? Tak sedí doma, no a? Každej nemá potřebu chodit někam cvičit, mít x koníčků...Je mi ho líto.

Cituji miri25: DOSPĚJ!

Přesně tak. Ona neřeší, že ten chlap ji má rád, je hodnej, ona řeší, že sedí doma. Straaaaaašně podstatná věc pro vztah.
Já taky sedím ve volném čase doma a manžela by ani nenapadlo tohle řešit nebo komentovat. Je naprosto moje věc, co dělám ve svém volném čase.
A jestli se slečna trápí jedině tím, že nemá důvod na partnera žárlit? Opravdu starosti...
Však neboj, ono až uvidíš, jaký to je skutečně na někoho žárlit a o někoho se strachovat, možná pochopíš, jakou jsi tu psala blbost.

Reaguji na JančaOcet: Reaguji na miri25:

Souhlasim, holky

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Váž si toho co máš a nehledej problémy tam kde nejsou!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Paja321: tak tak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené