arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem hodně štíhlá, hlavně na hrudníku (164/50kg), téměř žádná tkáň, bylo mi řečeno, že u mě bude každopádně implantát hmatný z velké části, a že hrozí i vlnění. Prý při měnším implantátu je riziko vlnění menší a jestli jsem to dobře pochopila, tak i při nižším profilu. Mám navrženo 245g McGhan, profil MM, tedy střední. Ještě mi nabízel 255g s vyšším profilem, ale tam by bylo větší riziko vlnění, a prý u vyšších profilů i více trpí a atrofuje sval a tkáň, tudíž je vlnění častější a dříve, jestli jsem to teda dobře pochopila. Má někdo z vás vlnění i s implantáty McGhan kolem 245g a středním profilem MM? Ještě jsem přemýšlela, zda si jako prevenci hmatatelnosti implantátu a vlnění nepřiplatit a nedat Dual Gel, ale ty se vyrábějí jen v extra vysokých profilech, takže je to asi blbost, že? Hlavně co se týče vlnění, to bude spíše naopak...

žádná taková studie ohledně profilu implantátu a častosti výskytu v vlnimplantátu nebyla provedena (teda jsem ani zmínku nikde nenašla), takže to, že ti bude vyšší bude vlnit, jsou jen dohady. Právě zahraniční chirurgové doporučují vyšší profil, že prý může vlnit méně díky vysokým okrajům (ale to říkají u kulatých, ty máš mít anatom, tak nevím). Být tebou, tak si nevybírám dle nějakých dohadů (které nejsou nijak podloženy), ale dle toho, jaká prsa chceš mít. Každý implantát může zvlnit (u měkkého gelu, u velkých implantátů je to samozřejmě častější). A to jak rychle atrofuje sval je to samé, jednoho krásného dne ti z něj stejně zbyde jen tenká blanka, až si tam dáš ten nízký či vysoký.

Cituji pinky: jednoho krásného dne ti z něj stejně zbyde jen tenká blanka, až si tam dáš ten nízký či vysoký.

To zní šíleně A jak potom vykonáváte činnosti, na které potřebujete prsní sval? Pardon za OT

prskafka
úplně normálně. Ten prsní sval není oddělen od hrudního koše celý, velká část ho zůstane neporušena, takže prostě "zaskočí" za tu atrofovanou část. Snad jen vrcholové sportovkyně, kulturistky, které potřebují maximální výkon tohoto svalu, si nechávají dávat implantát jen pod žlázu.

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pinky: Být tebou, tak si nevybírám dle nějakých dohadů (které nejsou nijak podloženy), ale dle toho, jaká prsa chceš mít.

no já jsem si právě přinesla k doktorovi obrázky prsou, které se mi líbí, byly to pěkné trojky, a doktor mi řekl, že to jsou sice pěkná prsa, ale pro opláclejší holky. Já tam fakt nemám nic, viz foto v profilu, zádný tuk, jen slabou kůžičku, navíc úzký hrudník 71,5cm pod prsy, tak mi vybral výše zmíněný profil, pokud preferuju přirozenost, což preferuju. Ale mám strach, že nakonec budu mít místo céček béčka, a stejně se budou vlnit. S tou výškou profilu mi to přijde i docela logický, že když ta projekce je nižší, tak tam je toho gelu na vlnění prostě míň, a v předklonu to nebude dělat takovou neplechu, ale možná je to totální blbost, nevím. Každopádně mám na rozhodování a shánění informací ještě dost času, protože stále vymáčknu kapku mléka, i když jsem přestala kojit v půlce března, takže musím čekat

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pinky
prosím tě, ty jsi taky hodně štíhlá a u tak velkých prsou musíš mít ten implantát taky hmatný z velké části, nebo ne? Poznáš třeba přechod, kde je implantát krytý a kde už ne? Já mám z toho strach, jak to bude působit na pohmat pod tak tenkou kůží a žádným tukem, třeba mezi prsama mi lezou žebra, takže tam bude prostě jen imploš. Dr. říkal, že kdyby mi měl dát imploš podle šířky mého prsu, což je ideální, tak by to bylo sotva nějakých 150ml, což nemá vůbec cenu.

Upřímně nemyslím, že 245ml ti udělá trojky, pokud tam teď nemáš nic, zvláště s anatomemem. To budou spíš ty Bčka. A s tím vlněním, anatom má tužší gel, takže ta šance je nižší, ovšem vyskytnout se samozřejmě může. Já měla původní implantát nízký profil, vlnění žádné. Teď mám vysoký profil a vlnění jsem měla asi po měsíci v předklonu. Teď když se to pěkně opouzdřilo, je to naštěstí pryč. No však uvidíš. Těch 10ml navíc bys stejně nepoznala ani v nejmenším

Cituji Annett: ty jsi taky hodně štíhlá a u tak velkých prsou musíš mít ten implantát taky hmatný z velké části, nebo ne? Poznáš třeba přechod, kde je implantát krytý a kde už ne?

Naštěstí implantát hmatný nemám. Taky ho nemám dle šířky prsa, doktor říkal na konzultaci jak mě měřil, že maximálně mi tam může dát 14cm průměr implantátu (což byl ten původní 400ml, co jsem měla) a nakonec mám 15,5cm, ale více říkal, že větší průměr už by se bál.

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pinky
to vím, že mi to neudělá trojky ani náhodou, budou to ty dvoječky, ale i za ty budu v mém případě ráda, když budou pěkný, asi dám na doktora, i když on by i ten vyšší profil dal bez problémů, je to rozdíl 4mm v profilu, a 10ml, výška a šířka stejná.

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pinky: Naštěstí implantát hmatný nemám.

Tak to nechápu, myslíš jako že ho máš úplně celý krytý svalem nebo tkání i zespodu a ze stran? Nebo že prostě nepoznáš, co je tkáň a co už implantát pod kůží?

Annett
implantát celý krytý svalem být nemůže, navíc mi snižovali podprsní rýhu asi o 2,5cm, takže tam není implantát ani pod žlázou a je kryt jen kůží, ale nejsem schopna říct, kde je jen ta kůže a kde už začíná žláza. Ale já nemám tenkou kůži a podkoží tam taky je

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, tak to jsi mě docela potěšila no snad to ani u mě nebude tak hrozné, říkám si, že modelky jsou taky kost a kůže a taky si to dávají.
Vím, že to není k tématu, ale jak se, prosím tě, snižuje podprsní rýha? A co původní jizva? Nebo to bylo u toho prvního implantátu?

Prostě se řízne trošku pod tvé vlastní prso a tam se vloží implantát, protože jsem měla hodně malá prsa, takže kdyby se to neudělalo, tak bych ty implantáty měla z větší části v horních polech prsou a nebyly by vycentrovány pod bradavkou, což by nevypadalo nejlíp. Dělalo se to už u těch prvních, takže po té reoperaci mám jizvu pořád v rýze. Kdyby se snižovalo u té druhé, tak bych měla jizvu na prsu.

arrow
profile_image
Delfinka
od 7. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každý implantát se pozná, lepší jsou metody, kde prsa vypadají přirozeně.

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delfinka
tak to jsem nepochopila Jestli myslíš tu autoaugmentaci vlastním tukem odsátým liposukcí, nevím, jak se to přesně jmenuje, tak zbytečného čtvrt milionu fakt nemám, navíc na to nějak moc nevěřím, myslím, že ten tuk se z velké části vstřebá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené