arrow
profile_image
emilka68
od 9. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám takový dotaz - strávil někdo z vás noc v Barceloně bez přespání v hotelu apod.? Mám let po sedmé ráno a tím pádem musím přijet do BCN už večer předem, ale nechce se mi platit za pár hodin v hotelu, když stejně někdy po čtvrté ráno musím vypadnout.

Mám jen malá kufr, říkala jsem si, že bych strávila nějaký čas v BCN, a pak jela nočním busem na letiště a tam prostě počkala na let...jaké máte vy zkušenosti?

Jde mi spíše o bezpečnost pro samotnou holku v ulicích BCN...

arrow
profile_image
Anaphalis
od 30. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takhle jsem trávila noc / ráno v Portu / Lisabonu. Měla jsem brzy ráno odlet z Lisabonu a jela jsem nočním vlakem z Porta. Večer jsem šla v Portu ven a zabavila se (večeře + vystoupení tango + procházka), pak jsem šla na hotel, chvíli odpočívala a pak vyrazila na nádraží, přejela vlakem do Lisabonu, kam jsem dorazila nad ránem. V Barceloně jsem byla. Je to poměrně bezpečné město, nemusíš se bát, ale určitě nechoď do divných čtvrtí a temných uliček, nebav se s divnými lidmi... však Ti asi zdravý rozum napoví. Být Tebou, udělám si nějaký večerní program - běž třeba někam na véču, zajdi si na vystoupení flamenca, projdi se trochu starým centrem a pak vyraž na letiště. Pokud potřebuješ někde nechat kufr, dej ho do úschovny zavazadel na vlakovém nádraží Sants, není to moc drahé a budeš mít věci bezpečně uložené. Po večerním programu si vyzvedneš kufr v úschovně a rovnou odtud můžeš jet přímým vlakem na letiště, kde se doporučuji aspoň trochu prospat. S "lavičkovým punkovým spaním" na letišti mám taky zkušenost. Vyber si nějaké klidné místo stranou a zkus se uvelebit poblíž někoho, kdo vypadá slušně, ideálně žena nebo skupinka starších lidí - nejlépe poblíž někoho, kdo taky dlouho čeká na let, ideální adepti jsou důchodci z Asie (tak víš, že vedle tebe nějakou delší dobu bude a kdyby tě někdo okrádal nebo vraždil, tak si toho všimne a minimálně tě probudí a letištní policejní hlídky takové skupinky čekajících pospávajících lidí taky sledují, když obchází). Peněženku + doklady si ulož u sebe (na sobě, třeba do nějaké brašničky a objímej ji nebo si ji dej pod mikinu kolem krku, apod.). Nařiď si budík, raději několik a s vibrací, na letišti je šum a neuslyšíš ho. Kufr schovej pod sebe pod lavičku nebo na něm měj ruku nebo si ho třeba přivaž tkaničkou k ruce, aby ses zkrátka probudila, kdyby náhodou cokoliv. Tento punk je děs, ale dá se to, když dospíš v místě určení.

arrow
profile_image
ImAdu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já přespávala v Barceloně přímo na letišti a to dokonce dvakrát. Neměla jsem ale zavazadlo na odbavení, a tak jsem spala v neveřejné části, kam mě pustili asi tuším až 10 hodin před odletem. Nebylo to tak strašný, dalo se to, dokonce tam běžela i televize, takže když jsem nemohla usnout aspoň byla nějaká zábava. Jinak takových lidí tam bylo opravdu dost a zdaleka jsem nebyla jediná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené