arrow
Neprodává v Bazaru

Mátě někdo telefon Nokia Lumia 720? Uvažuji o koupi, tak by mě zajímalo jestli jsou s ním majitelky spokojené ? Není tam android ale Windows Phone...nechybí vám nějaké aplikace?

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám ho a miluju ho . Milionkrát lepší než Android i iOS (měla jsem obojí). Sice nemá tolik aplikací, ale zatím jsem kromě Opery mini, která už se vyvíjí i pro WP, nenarazila na žádnou, kterou bych měla i na ostatních systémech a na WP nebyla nějaká alternativa.
Ovládání je skvělý, telefon se vůbec neseká, má bezva foťák, dá se na něm fungovat i v rukavicích, je prostě úžasnej . Fakt jsem ještě nevymyslela žádný mínus za tu dobu, co ho mám.

Reaguji na ifka.d: No já už měla telefonu hodně se všelijakými softwary, mě teda víc vyhovuje android (velké množství volně stažitelných programů). Pro mě je windows nuda. Ale záleží na každým co mu více vyhovuje.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Android jsem měla chviličku. Měla jsem všechny možné Symbiany, Windows Phone 6.5, iPhone a teď windows phone 8. Řekla bych, že windows je jednoduchý na ovládání a přiměřitelně přizpůsobitelný, žádné zásadní aplikace mi nechybí. Hry moc nehraju. Výborně je vyřešeno zálohování kontaktů - automaticky se synchronizují s emailovým účtem (který může být jakýkoliv - nemusí to být google) a fotky, které se automaticky nahrávají na skydrive. iPhone je za ty prachy hrozná haluz a na můj vkus má malý displej, respektive určitě nemá dvojnásobnou až trojnásobnou hodnotu, jak by mělo být podle ceny. U androidu je všechno trochu složitější, když jsem tam něco hledala prvně trvalo mi to déle než u windows nebo iOS. Člověk je nucen mít google účet, aby mohl používat nějaké funkce. Některé aplikace jsou tam vychytanější a je možné telefon více přizpůsobovat - vlastní aplikace na běžné věci jako sms, volání apod.
Já jsem měla Nokii vždycky ráda (Symbian) a v některých věcech má oproti konkurenci náskok - offline navigace zdarma, výborná navigace pro pěší (dokonce tam jsou mapy nákupních center - kde je jaký obchod), bezdrátové nabíjení, dobré zpracování a foťáky.
Kdo je hračička a neustále potřebuje něco zkoušek a vymýšlet, tak adroid, protože je tam díky tomu, že je to open source více možností, kdo chce normálně fungovat, tak windows nebo iOS (ale ta cena je neodpoustitelná).

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju za reakce a aplikace jako Whatsapp, skype, fb, instagram a nějaké na úpravy fotek tam jdou v pohodě stáhnout?

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ifka.d: Whatsapp jo, skype nevím, ale nejspíš jo, fb jasně, instagram je zatím v beta verzi, ale brzy určitě bude plná, navíc je tam něco podobnýho (nevím teď název, instagram nepoužívám), úpravy fotek samozřejmě taky...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misy: Super, děkuju ještě jsem na něj nenarazila v kamenným obchodě abych si ho mohla pořádně prohlídnout a ohmatat, ale zatím čtu jen samá pozitiva tak to stejně vypadá že si asi vyberu tento

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ifka.d: Není zač. Já jsem byla nejdřív trochu v šoku, když mi přišel, protože byl oproti předchozímu mobilu velkej a hranatej , ale teď na něj fakt nedám dopustit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené