• zobrazeno 1386
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 2.6.2012   Naposled upraveno: 13.6.2012 

Nokia N8 pink

Velikost
Stav
Použité
cena bez dopravy
5000

Akce 

  neověřený prodejce
  cherrinka  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 8    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Telefon je jako nový s folií, kupovaný v electrowordu, je starý cca 3 měsíce.Prodávám ho z důvodu koupě jiného telefonu.Jsem blázen do mobilů

  PC 8500,-

  Dodám originál krabici, doklady ...bublinky na fotce jsou do folie

  V případě zájmu pište prosím do zpráv[i][/i]

  Špičkový mobilní telefon oblíbeného finského výrobce, který jako první využívá novou verzi operačního systému Symbian^3. Mezi největší výhody nové verze systému by mělo patřit zjednodušené dotykové ovládání, podpora dotykových gest či dokonalé napojení na sociální sítě. Telefon se může pochlubit kompaktním provedením, kovovým tělem a řadou do detailu dotažených funkcí.

  Mezi taháky novinky bude zajisté patřit 3,5" kapacitní dotykový OLED displej s rozlišením 640 x 360 bodů či digitální fotoaparát s rozlišením 12 megapixelů s automatickou krytkou, autofokusem, xenonovým bleskem a záznamem videa v rozlišení až 720p. Dostatek prostoru pro veškerá multimédia i další data nabídne vnitřní paměť s kapacitou 16 GB, kterou bude možné rozšířit až o dalších 32 GB prostřednictvím paměťových karet microSDHC.

  Telefon nabídne několik pohotovostním obrazovek včetně widgetů, dokonalé funkce pro organizaci času, kvalitní internetový prohlížeč, e-mailový klient, propracovanou synchronizaci, možnost práce s dokumenty, povedený multimediální přehrávač hudby a videa, FM rádio, podporu Java aplikací, Flash Lite ve verzi 4.0, podporu 3D her, vestavěný polohový senzor či chat s napojením na Ovi, Yahoo, AIM, Windows Live, Gtalk či MySpace. Vestavěná citlivá GPS využívá zdarma poskytovaných mapových podkladů pro pěší i auto navigaci.

  Podobné nabídky