1. . .6789101112. . .1314

Cituji veronika8816: nedokonalý nohy ať to nenosí a že nechápou jak to mohou ostatní nosit, když na to nemají.....

No spíš je to celé o tom,že hodně žen na sebe navlékne cokoliv co je IN bez ohledu na to,zda to vůbec odpovídá jejich tvaru,tím pádem v tom vypadají logicky divně.Nepíšu hnusně,ale prostě divně.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To narážíš na mě?? napsala jsem tohle:

Cituji Bejbiss: hlavně když k tomu má holka hezký nohy, co si budem povidat to udělá taky hodně.

ale i

Cituji Bejbiss: závidim těm který tohle neřešej ale já se prostě v balerýnách moc dobře necejtim

To mi nepříjde povrchní a neházim svý komplexy na ostatní. Klidně ať si balerýny k úzkým kalhotám veme holka co má lejtko 45cm.. ale mě se to prostě nelíbí.

Reaguji na Bejbiss: Ne, na tebe zrovna nenarážím , ale na spousty jiných příspěvků co sem holky psaly. To, že se to tobě osobě nelíbí je tvoje věc a právo na osobní názor, taky se mi nelíbí spousty věci na ostatních, ale kvůli tomu se na ostatní nebudu dívat, jako z jinýho světa, jen proto, že nevypadjí podle mých představ, což tady z hodně příspěvků tak vyznívalo.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na veronika8816: aha, ok to jsem ráda že ti tak nevyzněl i můj příspěvek.

arrow
profile_image
Pajusha
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Já osobně nosím baleríny a černé úzké džíny .... modré se mi k tomu až tak nehodí Ale to je na každém co se mu líbí a co ne ....

arrow
profile_image
Baby Barry
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to tak nosím, i k legínám, vypadá to strašně moc hezky. A není to tak okatá móda jak proužky...

arrow
profile_image
arthera
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě se to líbí, ale musí mít dotyčná hezkou postavu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já to tak taky nosím, nepřijde mi na tom nic hrozného (pokud má na to člověk postavu), i když teda lodičky nebo botky na klínu vypadají mnohem líp, ale jde mi o pohodlí, z lodiček mě šíleně bolí nohy a obdivuju ty, které je mohou nosit každý den. Baleríny nosím jen k džínám, k sukni nebo legínám se mi to vůbec nelíbí.

Tak to je můj nejběžnější styl, který nosím.. Úzké kalhoty a baleríny, nosím hlavně k úzkým černým, tmavě modrým, šedým a béžovým.. K džínům nosím jen takové černé kožené s kovovou přeskou, abych neměla rozkošné balerínky k rozdrbaným džínům Ale je to super, natáhnout kalhoty, skočit do balerín a jít Žádný zavazování, zipy a natahování a když si jdete zkoušet nové boty v balerínách, tak to jde taky dobře!

Reaguji na Evči: Balerínky jsou velice ženské, se.y (jsem tu nová tak mi to nedovolí pokračovat písmenem "x"...) a zároveň nevinné, ostatně jejich průkopnicí a úzkých kalhot byla smyslná a ženská Audrey Hepburn.

Miluji a nosím poměrně často, protože každodenní pobíhání v podpatcích prostě nedám.

Souhlasím ale, že mnoho holek nemá dost soudnosti a nosí elasťáky i velikostí 44 a balerínkama to nevypadá dobřě, tam raději podpatky.

arrow
profile_image
nathaly
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to také tak nosím, je to lehká sportovní elegance a podívej se, co se nosí třeba v Paříži, přijdou ti pařížanky, že neví, co k čemu?

arrow
profile_image
verunka2201
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Balerínky jednoznačně ano, miluju je a nosím častěji než podpatky (v těch se celodenní běhání vydržet fakt nedá, tak jedině do té školy; no a klínky se mi nelíbí). Ty extraúzké džíny bohužel ne - myslím ty, co obepínají nohu natěsno. Nelíbí se mi to vůbec. A ne jen proto, že sama se do nich oblíct nemůžu - prostě mám moc široká lýtka, mám je tak odjakživa, ne vyžraností nebo špatným životním stylem. Klasické úzké rovné džíny ano (ale pro mě taky problém najít padnoucí). K balerínám ráda nosím jak černé úzké džíny, ale především sukně a šatičky, a i ty legíny s nějakým dlouhým topem nebo tunikou. Připadá mi to hezké, jemné, ženské... A názor, že baleríny jsou jak převlečené cvičky - ten taky nesdílím. Vždyť jich je tolik druhů, tvarů, designů! Některé jsou vskutku jak střevíček pro Popelku

Cituji verunka2201: Vždyť jich je tolik druhů, tvarů, designů! Některé jsou vskutku jak střevíček pro Popelku

ovšem ne ve velikosti 41

arrow
profile_image
verunka2201
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ale i ta je v pohodě. Tuhle velikost, někdy i 42 nosí moje mamka a balerínek má také několik. Jde o to, že nenosí ty ultra úzké džíny, ale kalhoty, které třeba překryjí jak patu, tak část nártu (a nemyslím teď široké zvonové kalhoty). A vypadá to dobře, opravdu. A když o tom tak přemýšlím, neomezuje se jen na kalhoty... a pořád to vypadá dobře.

41 je dle mého pořád normální velikost. "Lodě" začínají až zhruba u 44... ale to je jen můj názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené