arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, po jak dlouhé době jste začaly nosit jiné podprsenky, než ty pooperační? Já mám konkrétně podprsenku od Lipoelastic. Jsem 14 dní po operaci. Myslíte, že mohu přes den nosit místo ní sportovní podprsenku? Samozřejmě bez kostic. Mám v ní prsa i mnohem pevnější, než v té pooperační ( ta mi je teď, když už mi prsa splaskla, stejně trochu větší a přijde mi, že jsou v ní ta prsa nezpevněná.) Tu lipoelastic nosím na spaní. Doktor řekl, že je to v podstatě jedno, ale že bych jí měla nosit ještě 5 týdnů. Ale jak říkám, když jí mám na sobě, mám pocit, jako by prsa byla volně, skoro jako nahá.

Jak jste to měli vy? Střídali jste pooperační podprdu i s jinou nebo jste jí nosili poctivě nonstop ve dne v noci 6 týdnů?

Děkuju )

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla doporučeno nosit pooperační 4 týdny a to jsem na pár vyjimek (na par hodi asi trikrat přes den) dodržela. Měla jsem strach. Ale prsa mi v ní krásně držela.

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a za jak dlouho myslíte že se dají vzít plavky? měsíc po augmentaci mě čeká dovka, myslíte že bych mohla vždy na par hodin do plavek. Vím, ýe je to dost individuální. samozřejmě myslím, jen pokud se budu cítit už zcela ok

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem byla na op 27.11 a 6.1. Jsme odletali do dubaje, měla jsem povolené plavky na chvíli za den. Určitě je třeba konzultovat se svým operaterem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené