Má dcera chodí na ZŠ do sboru, kde mají takové taktiky, že je nutí v létě pravidelně o letních prázdninách na soustředění. Chápu,že když se něčemu chce věnovat,musí trénovat i o prázdninách,ale když se to opravdu nám jako rodině nehodí - výsledek je takový,že další rok dcera nepostupuje do vyšší sborové třídy. Přijde to jenom mě nefér nebo je to normální? Máte také podobné zkušenosti?

Jako dítě jsem chodil také do sboru a bylo opravdu nutné tam jezdit, jelikož se tam nacvičilo tolik nových písniček (celý nový repertoár), že bez toho se to dá jen opravdu špatně dohonit. A taky tam byla opravdu zábava Pro mě to k tomu prostě patří a i když se mi kolikrát nechtělo, tak jsem tomu musel ledacos podřídit.

arrow
profile_image
Virtuální_kuře
od 3. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě to přijde fér, když dítě nemá úroveň jako ostatní tak nemůže postoupit. Jen by pak brzdilo ostatní děti ve třídě.

BBeruna
Jak je ten sborový zpěv zakomponován do učebního plánu? Je to volitelný předmět? Pokud ano, nemá nikdo právo vyžadovat účast na soustředění o prázdninách, protože výuka probíhá jen ve školním roce. A také je jen za školní rok hodnocena. Z mého pohledu je to divná praktika. Samozřejmě vím, protože sborový zpěv je můj koníček, že se bez soustředění někdy neobejde, ale nemělo by být o prázdninách, pokud je, znovu opakuji, sborový zpěv součástí školní výuky.

Je to volitelný předmět. Ale máte pravdu, ti co píšete, že se tam učí nové písničky,i když si myslím,že se to dá zvládnout i za ten celý rok,né jen za 12dní na soustředění. A nejspíš jsem naštvaná ještě z minulého roku,kdy dceři hned 1.den nějaké dítě ukradlo peněženku s celým obsahem peněz a mě to nikdo nebyl schopen z vedení ani zavolat,natož aby zavolali Policii. Nic se nevyřešilo,i když prý věděli,kdo to udělal. Dceři bylo v té době 9let.
Dcera přijela zavšivená a pak mi bylo líto,když měli krásně a nebyli se ani jednou koupat,protože právě jim bylo řečeno,že jsou tam od zpěvu a né od koupání

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené