arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kniha bohatý táta ,chudý táta je v podstatě pravdivá co se týká aktiv a pasiv ,ale v realitě už to tak lehké jak je psáno není . Píše se tam že člověk nemá pracovat pro peníze a že peníze přijdou sami . To je trochu naivní. V dnešní době nejde nemyslet na peníze ,když celý svět na nich stojí. Radí tam nakupovat akcie ,ale to je jako ruská ruleta ,kdy máte dobrý pocit že padne černá a ona padne červená. U akciích máte stejný pocit ,můžete o dost přijít a být na tom ještě hůř než jste. Dále radí pronajímat nemovitosti . Ale kde mám na nějakou asi vzít že ? Běžně k výplatě miliony nedostávám. Chtěla bych se zeptat jaký máte názor na tuto knihu ,kteří z vás ji četli ? A zda někomu tato kniha pomohla k lepšímu životu ,co se týká financí ?

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Táta mého přítele je z té knihy naprosto nadšený a furt nám to nutí ke čtení. Pravda je taková, že on je hodně na ty peníze, přestože tvrdí, že nic nemá, takže asi tak. MYslím, že tyhle knižky jsou na stejné brdo.. ano, vím, jak vydělat, kdybych měla prachy ..(pronajimat dum apod.) ale když je nemám, tak nemám asi co pronajímat. A co se týče akcií a podobně, tak mám stejný názor jako ty..

John T. Reed řekl: "Bohatý táta, chudý táta obsahuje mnoho nesprávných rad, mnoho špatných rad, některé nebezpečné rady a naprosto žádné dobré rady". Také řekl: "Bohatý táta, chudý táta je jedna z nejhloupějších knih na téma "jak zbohatnout", kterou jsem kdy četl".
Takže asi tak.

arrow
profile_image
Pafka
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdo má talent na zbohatnutí, zbohatne i bez knížky.

arrow
profile_image
maora
od 20. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně přijde tvůj názor trochu krátkozraký... možná ses nezamyslela nad tím trochu do hloubky... Roberta Kiyosakiho mám ráda, byla jsem i na jeho semináři, když byl v Praze. Mně tedy tato jeho kniha obohatila, nejen ve finanční gramotnosti...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pafka: svatá pravda

Reaguji na maora: Proč krátkozraký ? Jen jsem to shrnula v kostce. Zamýšlela jsem se nad tím v ledasčem má pravdu ,ale bohužel pokud se na to člověk koukne z praktického hlediska v běžném životě tak ,většina věcí je trochu mimo realitu ,když nemám žádný kapitál nemohu ho prostě rozvíjet, musím ho nejdřív získat a to není vůbec jednoduhé si ho udržet natož navýšit ,aby člověk nebyl zase v pasivu.
Chtěla bych vidět komu se po této knize změnil život a vydělává a je v aktivu ,je to vážně naivní.

V reálném životě konkrétně u nás v ČR je to trochu složitější... Knihu jsem četla, v něčem mě inspirovala, ale neřekla bych, že úpomůže každému kdo ji četl zbohatnout, to opravdu ne, ale zamyslet se a přemýšlet trochu jinak to ano.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené