Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo nemá podobné zkušenosti. Občas mám pocit, že mě při pohlavním styku (tak jeden, dva dny) bolí v podbřišku, nebo mě to píchá jakoby v místě pravého vaječníku. Mám pocit, že vždy v určitou část měsíce, beru HA Yadine, někde sem slyšela, že může jít o pravidelné normální změny na čípku (pokles...?). Dále sem se chtěla zeptat, jestli je možné vzhledem k tomu, že Yadine je nizkohormonální a měl by se brát opravdu přesně, tak že tanto měšíc, kdy jsem to měla trochu rozhozeně, že mě pobolívá v podbřišku? Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mě taky občas při styku trápí bolesti v podbřišku, dělali mi ultrazvuk břicha zvenčí a i na gyndě zevnitř a ani na prohmat na nic nepřišli. V 16 mi diagnostikovali chronický zánět slepého střeva, takže to nejspíš bude ono. Dalším postupem by byla laparoskopie, na kterou nechci. Bolí mě to vždy po delší době bez sexu, což je většinou po menstruaci a pak se to zlepšuje.

Tak já jsem tedy nikdy problémy jako se slepákem neměla a nemůžu říct, že by mě to bolelo po delší době při styku. I když možnáááá když se zamyslím....ale spíš se mi zdá, že tak týden před ms (ale beru HA, takže myslím prostě krvácení). Myslela jsem si, jestle na děloze se něco během měsíce nemění, co by to mohlo způsobovat. I když teď si opravdu nejsem jistá, jestli to nebývá když delší dobu sex není....čím by to pak ale mohlo být?

arrow
profile_image
tynexx
od 25. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To jsou jen otřesy na čípku, některé ženy to snáší hůř a proto máš takové křeče i na vaječnících.

arrow
profile_image
BarunkaO
od 3. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MartinkaNova:
Zajdi si na gyndu, může jit i o cystu

Reaguji na BarunkaO: Tam jsem byla nedávno na preventivce, a všechno v pořádku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené