arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca - Já jsem od nich objednávala už 3x, dokonce jsem i vracela zboží a žádala výměnu a všechno proběhlo bez problémů. Poprvé mi to dovezlo DPD a pak už mi to chodilo normální poštou. Nemusela jsem ani nic podepisovat - ale je pravda, že jsem si to nechala raději poslat do firmy, kde jsem zaměstnaná. Pokud máš nějaké obavy, tak jim napiš e-mail. Mně odpověděli okamžitě. Nemohli dohledat balíček, který jsem jim vracela a když jsem jim naskenovala potvrzení o odeslání, tak to okamžitě vyřídili ještě předtím, než ho našli. Piš na care@asos.com - podepisoval se Daniel.
Hodně štěstí

ahoj bude někdo objednavat z ebaye?ja jen že moje karta nepodporuje paypal.

Cituji Angela: Poprvé mi to dovezlo DPD a pak už mi to chodilo normální poštou.

právě si říkám, že pokud je to standard delivery tak si myslím, že by to mělo přijít poštou. Jestli to vozí DPD tak by měli volat snad, přece nebudu čekat celý den doma ( 8 dní ) plus jim to taky usnadní práci. Píšou 4-8 pracovních dní a od zadání mé objednávky 3.3. to už je. Pokud to je od data co to oni pošlou, tak to je max do úterý 17.3. Zkusím počkat do út a jinak tam napíšu.

Angela
tak stále nic nepřišlochjozítra to bude 14 dní od zadání mojí objednávky....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca - A na co čekáš?? Já už bych je bombardovala e-maily Jen jim napiš! Komunikovala jsem přes ten e-mail, který jsem ti napsala výše a byli velice vstřícní.

Chci si objednat dvě tři trika a botky z gojane. Ale za tři týdny jedu pryč, nevíte kolik stojí si připlatit express dodání? děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lunita - Nevím, jestli k nám dodávají express. Písni jim e-mail a zeptej se. Já jsem tu měla zásilku z USA do dvou týdnů, tak bys to měla stihnout v pohodě.

Angela
Tak jsem jim napsala, tak uvidíme....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca - Držím palce, tak dej vědět, jak jsi dopadla

Cituji Angela: Efca - Držím palce, tak dej vědět, jak jsi dopadla

Ahojky, mi napsali snad do hodiny..Mám vyčkat do pátku a pokud to nedorazí, mám napsat. Ptala jsem se jakým způsobem mi bude zásilka doručena a napsali, že poštou..Mám tušení, že se to seklo na poštěNebo nevím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca - Já bych zatlačila i na poštu u nás. Zkus tam zavolat, jestli jim to tam opravdu někde neleží. Zásilky posílají v takových černých pevných igelitových pytlech.

Cituji Angela: Já bych zatlačila i na poštu u nás

Na poště jsem byla před chvilkou, žádná zásilka tam není

arrow
profile_image
EvíkS
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky všem,

objevila jsem tenhle on-line obchod http://www.dress-for-less.de myslím, že se Vám bude zamlouvat, jsou to Němci, posílají i do Čech... Zatím jsem je nezkoušela, ale brzo se do toho pustím, protože některý věci tam jsou super..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca - Tak jak to dopadlo? Už ti dorazila zásilka?

Cituji Angela: Efca - Tak jak to dopadlo? Už ti dorazila zásilka?

Ahojky,stále to řeším Dnes mi napsali, že kontaktovali dopravce a že to není možné a muselo se to někde ztrait..Takže to vypadá na vrácení peněz..Luštím jejich mejl, některá slovíčka jdou mimo mě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené