arrow
profile_image
stylelover
od 10. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda jde objednat z německé internetové stránky H&M nějaký produkt? (V eurech to vyjde levněji, než v korunách, ale nevím jestli je vůbec možné to objednávat v eurech..) Děkuji za odpoved.

arrow
profile_image
Klaruša
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já takhle objednávám přes jednu paní z mimibazaru,nevím jak ona to dělá ale přepočítává si euro za 30 kč aby si něco vydělala ale nejvíc se to vyplatí objednávat z Anglie taky přes paní z mimibazaru ta má 35 kč za libru a je to tam mnohem levnější než tady a v Německu.Hodně objednávám dětem ale někdy i sobě,vždy když zveřejní novou nebo doplněnou kolekci což je 4x do roka.Vždy mega balík okolo 6 tisíc tady bych za to dala ani nevím kolik.Tak snad jsem poradila

Jde to jedině po německu, tak pokud tam někoho máš... a nebo zprostředkovaně, třeba přes paní z mimibazaru, ty tam nakupují, ale samozřejmě za vyšší kurz ( i tak je to ale většinou výhodnější než v ČR)

Cituji stylelover: Zdravím, chtěla bych se zeptat zda jde objednat z německé internetové stránky H&M nějaký produkt?

Jde, pokud si to necháš poslat do Německa.

arrow
profile_image
stylelover
od 10. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak děkuju moc holky.. Bohužel v německu nikoho nemám, a v tomto případě by se mi to ani v příplatku za euro 30kč nevyplatilo. Mám bohužel smůlu a připlatím si no (smile)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené