arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám v plánu nechat vyměnit dlaždice na samostatném WC o velikosti 140x80 cm. Bohužel nemám žádnou inspiraci, tak jsem vás chtěla požádat o vaše nápady. Třeba i fotky jak to máte u vás. Záchod je tmavý bez oken, takže by to chtělo něco světlejšího. A taky na kolik myslíte, že by to tak mohlo přijít? Místnost s WC je malinkatá, takže zedník by to měl mít za den hotové.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě nějaké světelejší - světlou zelenkavou, oranžovou, žlutou, béžovou s květovanou listelou. Inspiraci najdeš v katalozích. Stačí obejít pár koupelnových studií.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám koupelnu, záchod a chodbu do oranžova. http://www.siko-koupelny.cz/serie/electra/

Tohle WC jsem našla na netu a líbí se mi.To rohové umyvadýlko se skřiňkou je super.

Taky hezké.

já například na záchodě obklad nemám vubec,neví proč se vlastně WC obkládá když stačí vymalovat třeba barevně a když tě to omrzí vždycky se to dá přemalovat,mám stěnu za záchodem na ostře zeleno,ostatní stěny bílé,na zemi tmavá dlažba,na zelkené stěně černobílý obraz,obklady jsou tak trochu pozustatek doby..

a líbí se mi obrázek jaydee to je ale pandomo nejspíš-betonová stěrka,ale super
mě se líbí spíš jednoduchost a moderní interiery,v dříbejším bytě se mi nechtěly bourat obklady na zdi tak jsem ně ně nalepila svoji mozaiku-hnědou lesklou ze starých jednobarevných obkladů a vyspárováno bílé a taky dobrý

A ještě.

Reaguji na Mia_Sofia:
Koukni sem. Tady je spousta barevných nápadů.
http://www.google.cz/images?q=WC+rekonstrukce+foto &oe=utf-8&rls=org.mozilla:csfficial&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ &ei=OPNYTd3UEIHoOb71rdgE&sa=X&oi=image_result_grou p&ct=title&resnum=1&ved=0CCkQsAQwAA&biw=1144&bih=6 66

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Petronela: ,nevím proč se vlastně WC obkládá když stačí vymalovat

Mně to přijde docela praktické, protože když si představím, že za 5 let by byly děti a musela bych každý druhý rok malovat, to by se mi moc nechtělo .

Reaguji na True:
Já nikde tolik obrázků záchodů neobjevila . Ale ten poslední dozelena je teda naprostá bomba. Odkud máš obrázek? Jinak ty do béžova a oranžova se mi taky moc líbí, ale ten zelený je teda fakt nádhera.

Reaguji na zdena73:
moc hezké, to se vám to doma musí koupat

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak taky se možná řídit tím, jak máš zařízený zbytek bytu, v jakých barvách a podle toho ladit aspoň trošku i barvu WC. Ale je pravda, že světlé barvy zvětšují opticky prostor.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kelča: jak máš zařízený zbytek bytu

právě že se vše teprve bude renovovat, ale ne v blízké budoucnosti, protože to ve špatném stavu není. Jinak zbytek bytu - světlé parkety nebo hnědo - žlutá dlažba, palubky a všude vymalováno lehce dožluta nebo do béžova. Nábytek odstín buk. Asi by se tam více hodily ty oranžovo-žluto-béžové dlaždice, ale ta zelená je fakt super, to si nemůžu pomoct . S koupelnou to v úmyslu ladit nemám, protože ta je ještě původní (bílo modrá) a modrou v bytě nemám ráda.

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Odstíny žluté, hnědé, béžové to by asi nebylo špatné, ale když se Ti zamlouvá ta zelená? Důležité je to, abys ses tam cítila dobře Ty a kór v téhle místnosti

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petronela: neví proč se vlastně WC obkládá

A bydlíš s chlapem? Jak víme, oni to stím čuráním mají trošku jinak než my, proto je myslím potřeba, aby ta plocha kolem a někdy i za WC byla omyvatelná.

Mě se moc líbí kombinace od JayDee té šedé s hnědou, vypadá to velmi luxusně a moderně. Sama mám koupelnu(WC dohromady) v šedo-černých tonech a vůbec to nevypadá nijak temně. Když je třeba stěrka, ta může být takový šedo-stříbrná.

Cituji Dirtyangel: Cituji Petronela: neví proč se vlastně WC obkládá

A bydlíš s chlapem

no joooooo mě to nenapadlo ,ale s chlapem jsem bydlela a ted si matně pamatuju.......jak to vypadalo v jednom místě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené