Zajímal by mě váš názor. Kdybyste narazily na český eshop, nabízející oblečení české značky, vyrobeným v České republice, kde by modely byly nafoceny na více modelkách - českých, míšenky + některé modely by byly nafocené na asijské modelce. Jak byste na to reagovaly? Odradilo by vás to od nákupu nebo je vám jedno, na jaké modelce je oblečení foceno?

Oblečení by bylo kvalitní, u modelů by nechyběla tabulka velikostí a veškeré informace o značce, tedy zejména to, že se jedná o českou výrobu (žádný dovoz, nic takového).

Jaké by bylo Vaše rozhodnutí, v případě, že by se vám například šaty líbily. Koupily byste či nekoupily?

Děkuji za váš názor.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi nekoupila. Myslela bych si paranoidně, že se jedná o azijský šunt. Možná bych neměla pravdu.
M.

Reaguji na Maria: díky za názor Jsem zvědavá, zda to někdo uvidí jinak..

arrow
profile_image
pixiegirl
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu poprosit o odkaz na eshop? (Klidně do SZ)
Jinak k tématu: jsem cizinka, takže k tomu budu mít možná jiný postoj, než většina diskutujících zde. Nicméně, mně by to bylo jedno, na kom je oblečení focené. Důležitá je pro mě kvalita a vzhled věci. Navíc u objednávky přes eshop můžeš danou věc do 14 dnů vrátit, takže nepodstupuješ žádné riziko.

Reaguji na pixiegirl: Jde pouze o průzkum zatím, takže odkaz poslat nemohu. Děkuji za tvůj názor, zajímavý pohled na věc, jde vidět, že koukáš na podstatné věci Tohle je právě věc, která mě zajímá, kolik lidí odradí pouhá fotka.. A to i přes to, že by třeba i fotka byla označena logem "český výrobek".

arrow
profile_image
pixiegirl
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na i.lovemakeup: Aha, škoda. Už jsem se těšila, že si rozšířím obzory o novou značku. Kvalitních věcí ještě s bonusem lokální výroby není nikdy dost

Je fajn, pokud je mi modelka sympatická, ale její původ opravdu není zárukou ničeho. Šunty z HM, Gate či New Yorker zůstanou šunty, i kdyby to propagovala samotná Donatella.

Reaguji na pixiegirl: tak to máš pravdu, sice mají peníze na parádní reklamu, ale ta kvalita je šílená a ceny ne zrovna nízké.
Není problém, jakmile to bude aktuální, můžu tě informovat, ať mrkneš

arrow
profile_image
pixiegirl
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na i.lovemakeup: To máš pravdu. Já poslední dobou odmítám v řetězcích nakupovat. Hřebíkem do rakve pro mě byl Primark, z toho, co jsem tam viděla, mi bylo až fyzicky zle. Oblečení po kvantech válející se na zemi, lidi po tom dupali, jak se zuřivě snažili dostat se k nejlepšímu kousku. Hnus fialovej a to ještě neberu v potaz ekologickou stránku věci a jiné neveselé apsekty textilního průmyslu.

Pokud si vzpomeneš, budu ráda

Reaguji na pixiegirl: To jsem také nepochopila, když jsem prvně navštívila Primark a viděla ty šunty, jako třeba kabelky ještě ok, ale oblečení hrůza. Já nevím, tak nějak mám radši kvalitní, ne příliš drahé oblečení, které fakt vydrží delší dobu. Ne, že si koupím halenku, kterou pak po měsíci nosím už jen na doma, protože to prostě vypadá strašně na to, abych v tom chodila do společnosti.. Bohužel je fakt, že v ČR ta nabídka českých značek a moderního oblečení pro ženy, moc není.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji i.lovemakeup: kolik lidí odradí pouhá fotka.. A to i přes to, že by třeba i fotka byla označena logem "český výrobek

Ono je to spíše o tom, že vzhledem ke kvantům podvodníků jsou prostě lidi ostražitější. Osobně pokud bych viděla asijskou modelku, tak bych si pomyslela, že je to zas nějaký vykuk co prodává hardy z ebay a ali za x-násobek.
A když pominu toto, tak si myslím, že je lepší pokud jsou na fotkách představitelky řekněme cílové skupiny, protože si mohou lépe představit jak oblečení bude vypadat a nebudou se bát, že průměrné české ženě to nebude sedět.

Cituji Maria: Myslela bych si paranoidně, že se jedná o azijský šunt

Ale Made in China je na většině značkových věcí.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na i.lovemakeup: každy ví že e-shopy jsou drzé a lžou. Každy vi o přeprodávání asijskych věcí a českých e-shopech. Proto fotky asijských děvčat jasně poukazuji na to přeprodávání. Logo Česko česky si tam může dát kdokoli bohužel :/

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panmeloni: Osobně pokud bych viděla asijskou modelku, tak bych si pomyslela, že je to zas nějaký vykuk co prodává hardy z ebay a ali za x-násobek.

Taky tak.

U mezinárodní firmy bych ruzne národnosti modelek pochopila, protože prodávají celosvětově, ale firma co zdiraznuje, že se jedná o český výrobek a má modely focene na asiatkách tak by u mně nebudila důvěru.

Reaguji na panmeloni: Chápu a souhlasím, také vidím, jak spousta eshopu vydává oblečení za "made in Italy", přitom je to z kontejneru šunt bez značky, takže to naprosto chápu.. Děkuji za názor

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Siiri: souhlas navíc asiaty jsou mnohem menší a drobnější než průměrná česká žena. Takže proč to fotit na asiatce?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené