arrow
profile_image
evcik
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,
za 14 dní máme jet na oslavu narozenin jednoho páru. Oslava bude na staré chalupě na horách, pojede se hromadně autobusem a téma je "s tebou mě baví svět" Měli bychom být v tomto duchu oblečeni (80,léta), ale já nevím, co si navlíknout kdyby to bylo v zimě, stejně jako se odehrával ten film, navlékla bych na sebe mamčinu starou soupravu na lyžování, ale teď v teple, nevím co....... mělo by to být asi i trochu pohodlný, je to přeci jen na horách, budeme opékat, cesta taky dlouhá.

Poradíte? děkuji

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

co takhle trochu zagooglit?
napiš si do vyhledavače hlavní jméno hrdinek a název filmu a máš inspiraci..
V každém případě sukně pod kolena, klidně plisované, volné halenky, se stojáčkem s fiží, nebo silonové modré tepláky a jarmilky

Projeď poslední díly seriálu Vyprávěj. Na téhle stránce jsou díly, který se odehrávají od roku 1982. Proklikala jsem to a jsou tam i některý scény na chatě (první obrázek), ale nejideálnější se mi zdá vzít si volnou košili (druhý obrázek) a k tomu džíny a třeba jarmilky nebo spíš tyhle plátěný bílý tenisky.
Jinak Emma_Belle má pravdu. Když si ten film pustíš, tak tam Balzerová, Studénková a Šulcová mají i normální oblečení, který není určený na zimu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené