arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na smarny:

jasně, já jsem to myslela spíš jako inspiraci, třeba ty kalhoty má v podstatě skoro stejný Litex, ve sportech maj pěkný dlouhý mikiny

Já nejradši cvičím v přiléhavých pružných teplákách/leginách a přiléhavém tričku/tílku.

Volné oblečení plandá kolem těla a při některých pozicích mi to prostě vadí a překáží.

Jinak co chodím na jógu, tak lidi chodí různě, prostě podle toho, co je jim pohodlné. Dokonce jedna paní chodí v nečem, o čem jsem na 100 % přesvědčená, že je pyžamo

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na AlmaSinger:
Souhlasím, taky nejraději na jógu nosím přiléhavé oblečení, protože při některých pozicích mi plandavé oblečení taky překáží a hlavně se v tom necítím dobře.

Cituji aspera21: jestli to maminka cvičí a zároveň je pro ní jóga životním stylem, anebo jestli to cvičí protože tam chodí kámošky, nebo protože je to zrovna moderní.


No, tak myslím, že pokud někdo něco cvičí, tak je to z důvodu, že ho to baví a jeho tělu to prospívá. Ne proto, že tam chodí kámošky nebo je to moderní

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, já chodím na Bikram jógu takže tam mi zima fakt být nemůže a nejvíc jsem si oblíbila jak legíny, kraťasy tak topy od V. Secret (jsou fakt krásné a funkční) a myslím, že se tam dají koupit právě i věci z dlouhým rukávem i dlouhé sportovní legíny.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji smarny: Cituji lucis: mě se na jógu líběj věci od Victoria's Secret, tak mrkni tam aspoň pro inspiraci

To mně taky, ale když jsem viděla cenu jenom za bodyčko přes 2,5tis., tak jsem si to rychle rozmyslela. Ale ve sportech se i tu dají sehnat krásné věci na všechny sporty.

je třeba tak koukat a jsou tam i např. dva topy za 48 USD a teď zrovna končila akce, kdy ještě podle nákupu odečítali další dolary - já jsem nakupovala za 250 USD a 75 USD mi odečetli ale je blbé, že stejně člověk ještě musí zaplatit clo ale i tak na jejich věci nedám dopustit, spodní prádlo a sportovní věci už jinde nekupuji, stačí když to člověk jednou vyzkouší...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám jogu jako tělocvik a lektorka nám řekla abychom nosily něco, v čem se cítíme dobře, ponožky můžeme/nemusíme. Doporučovala dlouhý rukav i kalhoty.

Hodně jde o to, jaký druh jógy provozuješ. Moje nejoblíbenější legíny jsou odtud - http://www.fler.cz/zbozi?uid=68888 Plně funkční, ušité na míru, peru skoro denně a už skoro rok drží bez hnutí.

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji minimono: Moje nejoblíbenější legíny jsou odtud - http://www.fler.cz/zbozi?uid=68888 Plně funkční, ušité na míru, peru skoro denně a už skoro rok drží bez hnutí.

Ty jsou super

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na minimono:
Moc hezký věci! Škoda, že nemaj i nějáký vršky s dlouhým rukávem. Objednala bych to tam komplet...

Zkus té paní napsat, ušije ti cokoli Z látky, kterou si vybereš

arrow
profile_image
Jo Hanka
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Elienka: no nevím, ale oblečení záleží na každém člověku jaký tip zvolí a ne, že něco "není vhodné". Nejsou vhodné tílka? Kraťasy? V čem bys chtěla cvičit třeba bikram nebo hot yogu? Jóga se cvičí v co nejmíň kouskách oblečení a pod možno pouze ve spodním prádle (jistěže na veřejném cvičení se k tomuhle málokdo odhodlá, ale při domácím cvičení je to nejpohodlnější a nic člověka netahá, nesvírá ani nezavází).

Reaguji na bagqueen: pokud je mamce zima, v tom případě špatně cvičí a nepoužívá dobře udžájí dech (mmj. i prohřívá tělo). To, že lektor něco "zakáže" je jen obrazně řečeno - barvy mají obrovský vliv na člověka a pokud cvičíte v černé tak vás to jen utlumuje a je to vidět i na cvičení. Bílá barva je pro ty, kteří se opravdu cítí dobře (já třeba jako málokdo chodím na jógu v celobílém oblečení a dívají se na mě jako na exota, ale když se tak cítím tak co) no ale jinak lidé chodí hodně barevně, další má oblíbená barva je fialová. Barvy při cvičení harmonizují i čakry atd. to je na moc psaní ale už. Ponožky se při józe vůbec nepoužívají
Já cvičím v zimě nejradši v trikotech a na to dám tílko, protože když se mi tílko vyhrne (a to nenosím volnější), tak mi neleze břicho apod. z tohoto obchodu mám trikoty a i známí a chválíme si je: http://www.obchod-joga.cz/trikoty-na-jogu/ - ano cena se může zdát moc, ale opravdu vydrží a krásně přilnou k tělu. Dá se ale nosit i jen tak a na to dá nějaké tričko s dlouhým rukávem před hodinou nebo do té doby, než se zahřeje).
jinak tu někdo psal něco o ponožkách - divím se, že nepadáte "na hubu" protože v ponožkách to opravdu klouže takže jóga bez ponožek, popř. vzít ty neklouzavé (mi se ale paří nohy v tom takže vůbec nepoužívám) - před hodinou a po hodině nebo i na relaxavi si beru takové ty návleky na nohy, jsou pohodlné a zahřejí (přetahuji si je i přes nárty k prstům skoro).
jinak další obchody např.: http://www.yogashop.cz/
http://yogiway.cz/
http://www.fler.cz/zbozi?uid=68888
....
je toho hodně, stačí pohledat na netu

arrow
profile_image
area
od 24. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na minimono:
Děkuji za odkaz.
Něco takového už jsem dlouho sháněla. Už mám jedny legíny koupené

Reaguji na area:
To mám velkou radost, že se ti líbí! Paní je velmi milá, na sport nekupuju už nic jiného Jukni na facebooku na její stránku Siluet Yoga Wear - připravuje se nová kolekce - červená s bílými puntíky, tu zas budu muset mít

Reaguji na bagqueen: Já na jógu miluji oblečení od Wellicious, je z biobavlny a je geniání. Nakupovala jsem ho v Británii, ale možná ho prodávají i tady na nějakém e-shopu. Zkus prohledat net.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jo Hanka: "není vhodné"

Takto nám to řekli v první hodině józe, a mě to přijde logické. Samozřejmě, ať si každý chodí v čem chce, že. Chodím na klasickou jógu v denním životě a také mluvím o tomto druhu. Nemluvím o bigram józe či dalších druzích. Klasická jóga má nějaké kouzlo a pravidla. Prostě je to duchovní aktivita, a nemyslím si, že nějaké spodní prádlo a šortky jsou vhodné. Celkově přeedstava toho, že při józe, kde jsem natlačení na sobě, na mě někdo špulí zadek v šortkách nebo spodním prádle, mě teda trochu děsí. Takže tak.

Cituji Jo Hanka: ale při domácím cvičení je to nejpohodlnější

Tak jistě. Doma si můžeme cvičit klidně i nazí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené