arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
sháním nějaký pořádný oblečení na cvičák a psí akce, nejlíp aby odolávalo počasí a dalo se lehce udržovat (tj. nemuselo se prát po každým cvičáku). Narazila jsem na http://eshop.scucka.com/. Máte někdo zkušenost? Hlavně teda s kalhotama a bundou? Nebo nějaký jiný tipy?

Tak tip mám ten, že se psem nosím oblečení tzv. na lítačku. To je tepláky, nějakou nepromokavou bundu - všechno staré, kde nelituji poškození. Něco jiného je do lesa, tam se neobejdu bez kvalitní nepromokavé obuvi, pevných kalhot a nešustivé bundy, ve které jsem dostatečně pohyblivá. Asi záleží na typu výcviku - na základní poslušnost s malým psem asi speciální oděv netřeba.

arrow
profile_image
Suleka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodím se psem na cvičák a řekla bych, že lidé tam chodí oblečení tak, jak píše kši. Když je blátivo, tak se ušpinění neubrátíte, ať máte speciální kalhoty za tisíc nebo šusťáky od vietnamců. Já osobně nosím cargo kalhoty, jelikož mají dost kapes, teplé triko + slabší mikinu a teplou vestu (v bundě jsem míň pohyblivá) a hlavně dobrou obuv, která neklouže a nezebe mě od země. Jiná věc je, pokud budete chodit na výstavy, tam asi v teplácích nee

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené