arrow
profile_image
Ellie17
od 6. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moje maminka,které je již 34 let,se nikdy neuměla pořádně obléci.Vždy si koupila akorát to co se jí líbilo a nakonec přišla na to,že v tom má stejně široká ramena.To je jeden její problém,široká ramena.Trápí ji však i malá prsa.Je štíhlé postavy.Měří asi cca 160 cm a váží 59 kg.Tlustá mi nepřipadá,ale má větší zadek a po dvou dětech trošku povislé bříško.Chtěla bych tedy poradit ,jaké oblečení by bylo vhodné vzhledem k její postavě a jaké naopak nevhodné?Čemu by se měla vyvarovat?Předem děkuji za odpověď

arrow
profile_image
veroniché
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

rozhodně ne trička / halenky nabírané na ramenou, naopak - řasené halenky nebo volánky v oblasti prsou ano. To, co chce potlačit bez ozdob, to co chce zvýraznit - přidat ozdobu- náhrdelní, šátek, šálu, volány atd. Odvede tím pozornost od širokých ramenou.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám podobný problém a jak už píše slečna přede mnou, tak rozhodně ne žádný nabíraný rukávy a vycpávky (já v tom vypadám jak rambo, i když vážím sotva 50 kg ). Takže prostě u ramenou hladký halenky/trička a na prsou můžou mít nějaký zdobení - třeba takový ten výstřih "voda" apod.

Cituji Ellie17: které je již 34 let

to mě docela pobavilo "již 34" - zvláště pokud číslovka v zakladatelčině nicku znamená její věk mělo by tam být snad "teprve 34", no ne?

Taky mám tenhle problém. Pomáhají mi raglánové rukávy a a sbíhající se vzory, které opticky zúží, větší límce a klopy, které rozčlení tu širokou plochu, nebo šátky a šály, kapuca na zádech, nebo vlasy na zádech... Nejhorší je jednobarevný vršek a mít límec až u krku, chce to širší výstřih. Saka vycpávky pryč a musí sedět fakt přesně, nepřečuhovat ramena.
No a v krámě mi skoro nic nepadne, když jsou ramena, nemám do toho patřičný objem v hrudníku

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na veroniché:
Dále jsou vhodně větší vzory do oblasti prsou, naopak do míst, které chce potlačit, vzory drobné nebo žádné. Ale já si jinak myslím, že je škoda, ty ramena až tak potlačovat... Cílem je dosáhnout tvaru přesýpacích hodit, takže ramena širší, boky taky - nejlépe aby byly boky v rovině s rameny - toho se dá dosáhnout pomocí různých triků - jak už jsou ty vzory, nabírání rukávů atd. Takže jestli má mamča stejně široká ramena jako boky, brala bych to jako plus a zvýrazňovala bych pas (pásky a tak podobně).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

skvěle vypadají trička nebo šaty, které mají hlubší výstřih (ani malá prsa v tomto případě nevadí, mám ten samá problém a výstřihy mám ráda! Navíc mamča je opravdu mlaďounká a vezme - li si push-up podprsenku, je výstřih skvělá volba!) - hlubší výstřih tvaru V nebo já osobně mám ráda obdélníkový nebo jak se mu říká. Nemá - li mamča povislé paže (pokud ano, stačí tři týdny domácího posilování obden a povislé paže zmizí, stojí to za to!), pak vypadají přímo skvěle topy za krk (ideálně, je-li u takového topu v oblasti výstřihu "voda").

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené