arrow
profile_image
Jojina
od 28. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No mě se právě začal dělat tmavý flek na horním rtem. Tak teď přemýšlým co na to bude nejlepší. A ty máš ty fleky taky na obličeji. A co si už na ně zkoušela? A kolik ti je let jestli se můžu zeptat. Sem přemýšlela, že na to solárko budu chodit asi dál co čtrnáct dní a budu si ty fleky mazat opalovacím krémem s faktorem 30 ať se mi to neopaluje. Já si právě říkám, že když chodím jednou za čtrnáct dní tak to máš dvakrát do měsíce. Což mi nepříjde už zas tak hrozné. Akorát se fak bojím těch skvrn. Musím si na to něco koupit.

Jojina
mám dva větší fleky na čele--proto jsem si taky po dlouhých letech bez musela pořídit ofinu
Bělící krémy jsou k ničemu.Přes zimu žádný fleky nemám,jen v létě když je to hodně opálené.Samo že to mažu,ale nic moc to nepomáhá--jako že by se okolí opalovalo a tohle nic.
Je mi pře 30.

arrow
profile_image
Jojina
od 28. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty jo. Co já bych dala za fleky na čele a néé nad pusou. Tam to jde strašně vidět a navíc to vypadá jak knír. Sem z toho na nervy. No musím něco vymyslet. Jak si to myslela s tím že si to mažeš -- jako že by se okolí opalovalo a tohle nic. To jak jak sem to tam psala, že bych si mazala fleky ať se mi neopalujou a okolí ne ať se opaluje. Myslíš, že je to blbost???? Díky za rady.

Jojina
No přesně-zkoušela jsem vysoký faktor na ty fleky a do okolí ne a stejnak to nepomohlo--tak jsem vymyslela ještě jednu fintu--na ty fleky dám hustší make-up a není to tak strašné-ten přechod z normální kůže na tu flekatou není i po odlíčení tak násilný.
Je fakt,že nad pusou to je děs--vyhni se teď solárku--aspoň na obličeji,aby ti ty fleky trochu vybledli-oni nebudou tolik vidět když trochu zbledneš

arrow
profile_image
Jojina
od 28. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Takže ta finta je, že si mám dát hustý make-up na ty fleky při opalování. A co je to za make-up. Já je totiž vůbec nepoužívám. Já si právě myslím, že čím víc budu po tom solárku blednout, tak tím víc ty fleky budou vidět. A to přes ten make-up to solárko jako neopálí? Vzdyť tam je psaný, že se má chodit opalovat bez make-upu.Děkuji za rady
A ty když si opaluješ obličej tím obličejovým solárkem tak nemáš strach, že ti ty fleky vylezou třeba taky i na jiných místech než jak máš na čele? A jak dlouho se opaluješ (myslím v minutách na jedno opalování)? To si na ty fleky na čele dáš ten make-up. Já právě taky nechci být běloba.

Jojina

Jojina
Takže ta finta je, že si mám dát hustý make-up na ty fleky při opalování.
jo,přesně tak.
Jojina
po tom solárku blednout, tak tím víc ty fleky budou vidět.
ne,to tak není-pigment se ti bude ztrácet i z těch skvrn--já ty fleky teď vůbec nemám--jen v létě když jsem hodn opálená takvylezou.Ten makeup používám jen v létě když se jdu opalovat na sluníčko.

Jojina
A ty když si opaluješ obličej tím obličejovým solárkem tak nemáš strach, že ti ty fleky vylezou
To obličejový solárko nemá takový výkon jako normální--takže je tam doporučená doba jednoho denního opalování 1/2hodiny-to jsem za tu dobu jen lehce šmrncnutá-2x do týdne to jen doladím-nejsem úplně tmavá,nebo že by se dalo říct opálená-nejsem prostě bílá

Jojina
že ti ty fleky vylezou třeba taky i na jiných místech než jak máš na čele?
z toho strach nemám-není to takové záření a není toho moc-v létě to je horší--ale i tak k těm flekům ti něco musí "pomoct"--uvádí se hormonální antikoncepce,stres,oslabená kůže...atd.Neměla jsi napuse opar?Než se ti ty fleky udělali?To by mohla být i příčina-nehledě na to,že ty tu kůži už máš nejspíš od toho záření dost vysušenou a oslabenou

Když si dáš na seznamu do vyhledávače pigmentové skvrny tak ti vyjede hodně odkazů--je tam hodně holek,které mají fleky u pusy jako ty

Jojina
nechci být běloba
jestli sejich chceš zabvit,nebo je aspoň omezit aby nebyli takvidět,tak budeš muset stejnak přestat chodit na solárko a nechat tu kůži odpočinout.

arrow
profile_image
Jojina
od 28. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Sem otravná, že. Ale ještě mi prosím napiš co myslíš tím hustým make-upem. To je jako víc vrstev nebo jako hodně tmavý make-up a jaká značka a odstín je nejlepší. A to si teď nedáváš. Make-up na skvrny používáš jen v létě, jo. Tak děkuji za rady.

Jojina
jen v létě--většinou když se jdu opalovat--oni ty skvrny tam stejnak jsou,ale není to tolik vidět a hlavně můžeš zamaskovat ten přechod z té světěljší kůže na flek

Hustý makeup--no co si pod tím představit--né takový ten vodový
Aby byl spíš v tubičce,ty měpřipadají hustší-a aby měl barvu jako tvoje kůže okolo fleku--je jedno jaká je to zančka-jdi do rossmanna nebo do droxi tam mají dost druhů určo si vybereš--není potřeba nic speciálního,stačí úplně obyč.
Té vrstvy nemusí být kopec,jen prostě aby tito "nenápadně" zakrylo ten flek.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jojina
ahojky moje kamarádka má také ty pigmentové fleky nad rtem a když se opálí má to jako knír... vyzkoušela vše možné nic bohužel nepomáhá , snad by pomohl laser?

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi
Já mám též pigmentový flek z chorvatska tenkrát tam se mi udělal a už nezmizel jenže já ho mám na krku a tak obří...

Rachel
a víš jak k tomu došlo?Já to doteď nevím a nejsem si ničeho vědoma

arrow
Neprodává v Bazaru

Rachel
vůbec netuším, vím že jsem se trochu víc přismahla ..ale na tom krku zrovna ne, mam to už 10 let ten pigment na krku vypada to divně, kolikrat mi někdo říká jestli nejsem špinavá..

Rachel
já jsem se taky tak nějak opálila normálně,vůbec nevím po čemby to na těch místech mohlo být--napadlo mě,jestli jsem nějak to čelo třeba nedrhla a ta sůl to nerozežrala-víš jako že člověk ani nic necítí a pak ta kůže je od té soli ztenčená a stanese to

arrow
profile_image
Jojina
od 28. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže se mám opalovat s tím make-upem a možná už to tolik nevyleze? No kéž by. Sem z toho na nervy. Je to děs. Ať aspoň ty odborníci příjdou na to čím to jde dolů. Nebo většina píše, že to nejde dolů ani laeserem. Nejvíc jsem nervózní z toho, že se teď nemůžu opalovat. Nebo já sem na tom tak nějak závislá. A teď se necítím ve své kůži.

Jojina
tak se domazávej samoopalovákemzrovna včera jsem si taky na to dala makeup a napatlala jsem ho i na 2měsíční jizvičky--a dobrý,žádná reakce.
Když zapatláš ty fleky tak se k nim to záření tolik nedostane a bude se opalovat víc to okolí.Klidně to dej ve větší vrstvě,než tam vlezeš,vždyť si to pak můžeš smýt.

Asi už si závislá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené