Vyskytují se vůbec na internetu nabídky na takovouto pozici? Jde mi o takovou tu běžnou administrativu - vyřizování objednávek, reklamací, doplňování zboží do e-shopu atd. Nejlépe z domova Myslím, že by mi to dost vyhovovalo.

Našla jsem jen jednu nabídku - Jedná se o pana Kopra z Chvalovic - bazény atd.

Myslíte, že má cenu se nabízet takhle i sama? Nebo si to většina lidí, co vlastní e-shopy vyřizuje taky sama?!? Záleží na "velikosti, rozsáhlosti" e-shopu, že?
Nemám na to sice žádný zkušenosti, ale věřim, že schopnosti na to mám. A hlavně tu chuť se o ten e-shop starat!

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nicol, když jsi šikovná, udělej si svůj eshop. Najdi dobrý produkt, který tady v ČR má smysl prodávat. Vyplatí se Ti to Nebo nejlépe začni něco dovážet, něco, co tady ještě není. Jinak práce administrativní je většinou z kanceláře, protože věci typu faktury, dodáky atd. dělají systémy samy, jsou už tak vyspělé. Jestli by Tě bavilo takovéhle zadávání z domova, zajdi na školení do nějaké z renomovaných firem ( H1, Dobrý web,... ) a udělej si školení na zpětné odkazy a zápisy do katalogů. Po tom je poptávka a je to velmi dobrý přivýdělek k mateřské nebo tak.

woman
S touhle myšlenkou si už taky nějakou dobu pohrávám, jenže ta hlavní idea (produkt) mi tak nějak docela chybí ) .. Sama se zabývám výrobou netradičních doplňků pro mladé, ale nevím nevím, jestli bych se tím uživila .. Je to zatím jen takové hobby ..

Po tom školení se podívám, protože to slyším poprvé a vůbec nevím, oč jde ..

arrow
profile_image
Pug
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přímo takhle z domu to je těžko ... to ti asi nikdo jen tak nenabídne. Ale spíše se soustřeď na firmy, které eshopy právě vytvářejí... tady by jsi našla uplatnění, protože většinou programatoři to rádi všechno nakopou dokupy, ale neradi doplňuji 1000položek ... takže uplatnění by jsi tam určitě našla. nevím odkud jsi, ale ode mě z okoli vím alespoň o 3firmach kde by jsi toto uplatnění našla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené