arrow
profile_image
veja
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky,

neobjednával jste někdo podobnou obývací stěnu z aukra?
http://aukro.cz/luxusni-moderni-obyvaci-stena-prim a-dvi-bile-lesk-i2480432551.html
moc se mi líbí, chtěla bych stěnu - bílou, nebo bílý lesk. Je mi jasné, že za ty peníze to nebude super extra kvalita, ale to neva....zajímala by mě spíš nějaká reálná fotka, nemáte ji někdo?
Děkuji

Zkušenosti bohužel nemám, ale je nádherná!

Nekupovala jsem sice stěnu přes aukro, ale MMB. Každopádně všechny tyhle stěny jsou z Polska. Tam je nábytek dost levný. I ten můj měl jen polský návod na sestavení . Každopádně mám jen přední strany skříňěk a dvířek v bílem lesku a naprosto super - pokud teda do toho laku něčím nezajedeš a nesedřeš ho. Horší jsou spíš ty dřevotřískové hrany. Navíc odkládací plochy lakované nejsou, či-li vůbec nejsou odolné na vlhko. Stačí málo (minule jsem tam nechala navlhčený hadřík asi 20m) a mám to místo zbobtnané. Je to vidět z blízka, z dálky ne. Prostě kvalita odpovída ceně. Nečekej zázraky a výdrž přes 20let jako měli naše rodiče. Každopádně jsem si takhle zařídila svůj první byt a zatím dobrý (4 roky). Zas se mi ale už líbí něco jiného, takže do 2-3 let plánuju koupit něco jiného.

Jo a v réálu moje stěna vypadala úplně stejně jako na fotce. Představ si méně osvětlení fotografie, zhaslá zvětýlka ve vytríně a tak vypadá skutečnost. Nebo aspoň u mě.

arrow
profile_image
veja
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sierral:

Ahojky, díky moc za info, neměla bys prosím někde nějakou fotečku? My už bydlíme asi 3 roky a doteď jsme žádnou stěnu neměli, chtěla bych nějakou teď pořídit...a tahle mě velmi zaujala, musím ještě přeměřit, zda se nám v poho vejde... a máš i tu komodku k tomu?To osvětlení bych asi nebrala, ty ho máš? Jak to vypadá? Prosím tě a cena na MMB je asi podobná viď? Jdu měřit

arrow
profile_image
veja
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na magdicka5:

Děkuju, podívám se, zda ji tam nenajdu, nebo třeba podobnou...

Cituji veja: a máš i tu komodku k tomu?To osvětlení bych asi nebrala, ty ho máš? Jak to vypadá?

Komodu jsem koupila, je krásná (na můj vkus i dost těžká, ale aspoň je bytelná a určitě lepší kvalita než některé kusy s Aska, co mám doma).
S osvětlením zkušenost nemám, já ho k tomu neměla ani v nabídce (přece jen mám prosklenou jen jednu vitrínu a ta je mléčně zabarvená). Každopádně mě by se to pro efekt líbilo, otázkou je kolikrát si to doma zapneš. Ale pokud by ti to do bytu ladilo barevně, tak proč ne...
Fotku tady bohužel žádnou nemám, ale kouknu doma na PC.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené