arrow
profile_image
Tamary
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
v poslední době na sobě pozoruji jakési ,,ochabnutí'' obličeje. Gravitace působí. Je mi teprve 21 a tak mám trochu obavy, abych za pár let nevypadala na 40, abych už za pár let nemusela uvažovat o nějaké plastice.
Neporadíte mi nějaký vhodný doplněk stravy, masáže, obličejovou gymnastiku-cokoliv, čím by se ten můj ksichtík mohl trochu zpevnit?

DĚKUJUUU!

21 let a ochablá? Nevěřím...Asi moc čteš poradny. Ale je dobře že se chceš pěstovat a nechceš časem vypadat nehezky. Každý je ale hezký. Když má sebevědomí. Cviky na obličej jsou - dej si vyhledat do googlu - obličejová gymnastika a cviky. Uvidíš i popis.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ráno mýt pořádně ledovou vodou..

Slyšela jsem, že fakt účinkuje masáž LPG přístrojem Lift 6 - Lift massage, ale myslím, že je to spíš pro starší a taky to není levná záležitost - jedno ošetření okolo tisícovky, ale když jsi mladá, tak by ti třeba stačila jedna masáž za měsíc, nebo dva...nevím, zkušenost s tím nemám. No a z vlastní zkušenosti ti doporučím hlavně omezit solárko a opalování co nejvíc.

arrow
profile_image
Tamary
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já vím, neříkám, že je to v 21 nějaká extrémní tragédie. Ale sleduju docela podstatnou změnu tenhle půl rok. A nerada bych, aby to šlo takhle přímou úměrou dál. Na cviky se mrknu a po ledové sprše zrovna jsem. děkuju

večer před zrcadlem řekni padesátkrát písmena x ú ( iks úúú) ,ale pořádně udělat grimasu, při iks roztáhnout rty do stran, při úúú dát silou do kroužku, střídavě,napínají se při tom i krční svaly, pomáhá to xúxúxúxúxúxúxů

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené