arrow
profile_image
ducati
od 2. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mne sa príliš chlpatí chlapi nepáčia .. môj má nohy tak akurát - ani veľa ani málo,hruď len trošku..a intímne partie aj pod pažou sa holí..to by som nezniesla, keby si to nechával natural

nohy sa mi páčia aj chlpaté aj oholené - záleží skôr na tvare nôh - ak má chlap nôžky ako pavúk, tak je lepšie ich neholiť, no pokiaľ sú to nohy športovca, tak kľudne oholené

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

eifel,tak já bych si tipla, že je to věkem. Někdo plešatí na hlavě, někdo na nohách
Jinak můj partner má lysiny na lýtkách vždycky na jaře, jak se mu ty chlupy ošoupou o džíny. Přes léto mu zas dorostou (nosí kraťasy) a tak pořád dokola.
Co dělat, aby zas narostly netušim a fakt neznám nikoho (ani ženskou ani chlapa), kdo by toužil po tom, aby mu narostly chlupy (v kterýchkoliv partiích).

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem pro, že nohy neholit....přece to tam ničemu nevadí a u chlapů je to "normální" a řekla bych že i sexy.Zbytek (břicho, hruď, záda) je taky sexy pokud to není jak deka, to bych to pak asi taky odstraňovala, nejlépe u kosmetičky voskem.
Co rozhodně holit, tak podpaží ( je to praktické kvůli potu, ten se tam zbytečně nezadržuje a tudíž chlap tak nesmrdí a je to i estetické) a ohanbí určitě nějak upravit.

arrow
profile_image
Marabu
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chlapci....taky nemám ráda holátka, ale co je moc, to je moc, pravda. A vzhledem k tomu, že kluci jsou slabší povahy s tou bolestí, tak bych doporučila spíš nějaký laser, to je ale dost drahé, nebo když už epilaci, tak cukrovou pastu. Nedám na ní dopustit. Ale hlavně neholte, to pak ty chlupy strašně tmavnou

arrow
profile_image
vertolius
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Se nestačim divit kam až marketingový vliv firem vyrábějících holící potřeby dosáhne..
Poka nejseš 16ti letej kluku profi plavec nebo cyklo závodník a chceš si holit nohy tak tu něco nesedí.. Tim vůbec nemyslim orientaci. Nenechte se strhnout módou, ztrácíte sami sebe!
Pěkný den přeju

Dávám radu!

mě chlupky přijdou sexy a chlap s oholeným nohama mi přijde divnej! Přítel si nedávno koupil zastřihovač na vlasy a je přímo unešený. Má hodně chloupků, takže na zastřihovači ponechal nádstavec na stupni jedna a chloupky si zastřihává (zkacuje) asi tak na polovic. Vypadá stále mužsky a nepřipadá si tak zarostlý. Takže radím, kupte si zastřihovač na vlasy. Je to dobrá věc, stačí za pětistovku.

eifel
já si taky všimla, že tatkovi chlupy na nohách nějak vypadaly?nevíš co to je za nemoc? Co bych za to dala kdyby mi vypadaly. Jenže mě sakra padaj zrovna vlasy a chlupy se mi spíš rozrůstají

Cituji vertolius: Poka nejseš 16ti letej kluku profi plavec nebo cyklo závodník a chceš si holit nohy tak tu něco nesedí..

To by mě zajímalo proč Snad si každej může dělat, co chce, ne? A je jedno, zda sportuje nebo má jiný důvod.

Můj přítel si holí nohy pravidelně a je to lepší, než když tam měl prales. Neholí je tak často jako já spíš jednou do měsíce, takže pak povyrostou kousek a vypadá to přirozeně, jakmile se už začnou kroutit a jsou moc dlouhé, tak je znovu oholí. Je pravda, že první dva dny, kdy jsou nohu uplně hladké je to nezvyk, ale dnes se holí všichni všude, tak nevím proč ne nohy.
Ostatně v podpaží se holí muži i ženy dnes běžně, přitom naše babičky by se asi v podpaží ani jinde neoholili ani za nic

Přitom neoholený muž je stejně odpuzující jako neoholená žena a mám na mysli i intimní partie, které se obzvlášť v létě potí.. dnes je svět jednoduše už jinde, nežijeme v jeskyni a oholený voňavý muž je žádoucí

arrow
profile_image
engel2m
od 25. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petra179

arrow
profile_image
pitrýsek123
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady je opravdu vidět, co člověk, to názor, většinou se píše, že chlupům už ve 21. století odzvonilo a in je holit se všude možně, já osobně používám normálně strojek na vlasy a mám s tím ty nejlepší zkušenosti, jelikož si sami zvolíte délku, která vám bude vyhovovat, chloupky budou opticky prořídlejší a nebudou zarůstat, jako po holení žiletkou, a podrážděné jako po použití veet. Já byl kdysi docela zarostlý, ale ačkoliv se to některým dámám líbí, už bych si nedokázal představit se neholit a můžete se mnou nesouhlasit. Světlé chloupky jsou ještě ok, ale černý chlupatý zadek podle mě není vůbec sexy - ale každému se líbí něco a o tom to je.

arrow
profile_image
Ferda
od 11. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nadměrné ochlupení u mužů způsobují hormony, konkrétně DHT. Já byl dřív chlupatý úplně všude, dokonce i na zádech. Jeden špičkový endokronolog, který se zajímá o přírodní postupy mi poradil, abych si nechal dělat pravidelně u urologa masáž prostaty, semenných váčků a cowperovy žlázy, tím prý snížím DHT na minimum. Po čtvrt roce se vážně moje chlupy začaly zkracovat a řídnout a za rok na některých místech dokonce zmizely. Funguje to i na mého bratrance, kterému jsem tuto metodu poradil, tak myslím, že by to mohlo pomoci i vám ostatním, co si nevíte rady.

Já jsem taky na chlupáče... nemám totiž ráda muže, co o sebe moc pečujou (šampónky ), takže radši přirodní pořádnej chlap.

Hlavně by podle mě vypadalo blbě, když by chlapovi dorůstaly chlupy...takovej ten ježeček je pěkně nepříjemnej.

No ale pokud přesto chcete holit, tak bych spíš byla pro vytrhávání, bolí to, ale vydrží to dýl hladký. Třeba voskem nebo cukrovou pastou. Epilátor je mučírna.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky, myslím, že si tu spíš nějakcí kluci dělají legraci...už jen podle počtu příspěvků. a podle té gramatiky....

arrow
profile_image
Campino
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná se na to dámy koukáte moc ze svého pohledu. Ale holím se proto, abych si některé věci více užil. A užila i partnerka. Jednoduše řečeno, když se vyholím jsem heboučkej a orální er. je pro partnerku i mě příjemnější a to i v místech, kam by se přes chlupy nedostalo a určitě by to pro partnerku nebylo zajímavé. Holím proto celý spodek (zepředu i zezadu - samozřejmě, ten proužek nad přirozením tam být musí), podpaží i prsa a párkrát do roka i nohy pro "zpestření". A užívám si to a užívá si to i partnerka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené