arrow
Neprodává v Bazaru

Nezlob se na mě, koukla jsem Ti do profilu, že sis nechal i nos ladit a taky s tim byly problémy, jsi mladý kluk, kde se v Tobě bere tolik odporu k vlastnímu tělu? Tohle je teda něco jinýho, i když podle mě jsi hledal problém tam, kde nebyl, až sis vypěstoval jinej no. Poraď se s nějakým fakt odborníkem, ne tim, kdo Ti to zplichtil. A přestaň pak už řešit nesmysly. Moje babička tvrdívala - stačí, keď je chlap od čerta o chlp krajší 😊. A Ty máš podle mě spíš problém s psychikou než vzhledem, je tak?

Za mě ti mohu říct že mě nikdy žádný penis nevzrušoval, jo, že byl hezký je fajn ale že bych z toho byla hotová to vůbec ne. A to že jsem už viděla fest ptáků Lesbička taky nejsem, to vím jistě, ale prostě mne u mužů zajímají úplně jiné přednosti. Dokud s ním dokážeš pracovat a ztopoří se je vše ok. A ten otok nemusí být tak na škodu, větší průměr je fajn. A upřímně, 70 % penisů není perfektně rovných, 10% mužů má velké problémy s předkožkou kdy ji nestáhnou a dalších 5% má penis který je miniaturní tak že vypadá jak poštěváček ženy. A každý z těch mužů mě dokázal uspokojit a potěšit. Takže co se týče žen, buď v klidu, ty které za to stojí to neřeší.

Být tebou začnu řešit tvou psychickou stránku. Je jedno jestli jsi či nejsi políbený, zaměř se na to ať jsi úspěšný ve své práci, škole a uč se tomu mít cíle které budeš postupně plnit. To ti dodá sebevědomí a pak přijde i sebevědomí do běžného života i toho intimního.

arrow
Neprodává v Bazaru

Classy and chic: kde jsi přišla na ty procenta? Fakt má 5% chlapů mikropenis? Brr, přijde mi to hodně. To je teprv závada na vercajku!

Reaguji na Ellenuschka:

Vlastní zkušenost, jsou to hrubé odhady z mých postelových avantýr. Typ mužů kteří mne přitahují je věka 30-55, úspěšní, hodně inteligentní, šarmantní a praví gentlemani. Nepřitahují mne hezcí mlaďoši kteří mne intelektuálně z 95% nezaujmou. Ale řeknu ti že ti pánové uměli s jazykem a prsty takové divy, že jsem valila oči! A asi jsem to přehnala, ale minimálně s 20ti takovými muži jsem se za poslední rok a půl potkala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aha, já myslela, že to je něco ofiko. Já s tolika chlapama nebyla, takže procentualni odhad by byl v mem případě zkreslený, ale na jednoho mikro jsem natrefila a doteď mám z toho trauma, to bylo fakt ohavnost a frajer ještě namistrovanej až na půdu, uff. Moje hlavní kritérium pro chlapa je automechanik nebo něco kolem aut a aby neměl mikropenis a nechoval se jako pitomec. Pak jsem spokojená 😊

Reaguji na Ellenuschka:

Jéje, no jak je chlap namachrovaný tak je to vždy špatně, prostě aby si věřil ale nepřeháněl to Ale vidíš, a tady zakladatel se trápí s takovou prkotinou. Ale my ženské to máme ještě horší no

arrow
Neprodává v Bazaru

No, zakladatel se trápil s prkotinou, až si zadělal na problém, já tady vidim pochybení toho doktora, ne v tom, že zkazil opku, ale že se do ní vůbec pouštěl. Ale je to paradox, některý chlapi jsou namistrovaný ani nemaj na co a některý se trspěj kvůli nesmyslu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené