arrow
profile_image
Megynka
od 1. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, potřebuju poradit s barvením..

Mám melírované vlasy a napadlo mě, že bych si je buď namelírovala sama, nebo že bych si celou hlavu odbarvila na blond..
Máte s tím nějaké zkušenosti?
Jakože odbarvovat melírované vlasy? Jestli jo, tak čím...
Nebo jestli myslíte, že bych zvládla melíry sama?

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud se chceš odbarvovat,tak opatrně,ať nemáš vlasy spálené nebo žluté jako kuře. Já mám dobré zkušenosti s barvou wella koleston,koukni na internet nebo v kadeřnických potřebách,dělají přímo odstíny pro blond vlasy,já používala 12/1 odstín a šla krásně do platiny,bez fleků sjednotila barvu a od hlavy byla přirozená,nic žlutého. Pokud se budeš melírovat,tak alobal nebo čepici a návod na internetu,nebo poprosit šikovnou kamarádku:) hodně štěstí a opatrně ,ať si nezničíš vlásky.

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě nezkoušej melíry sama, pokud jsi to nikdy předtím sama nedělala. V přední části by to nebyl problém ale jak si to představuješ vzadu nad krkem? Pokud v tom nemáš aspoň trochu praxi, tak se do toho nepouštěj a zajdi si ke kadeřnici. Ceny v Čechách nejsou zdaleka tak strašné, kadeřnice udělá práci za tebe a ty si hezky sedíš s kafčem a magazínem v rukách, zatímco doma by ti to zabralo spoustu času a možná i nadávání.

jednou mi kadeřnice(jiná než ke které jsem vždy chodila) odbarvila melírované vlasy a výsledek? Tam kde byl dřív melír, vlas upadl (logické, že?) a tam kde nebyl jsem byla žlutá jako kuře. Takže jsem zas běžela ke své kadeřnici ať mi to opraví a jsem zas několik let zpět u melíru a už nikdy víc nic jiného.
nech si udělat hustý blond melír,který bude mít efekt barvy,určitě nemůžeš teď odbarvit všechny vlasy, pokud jsou melírované, upadají! A doma sama se do toho raději nepouštěj

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicoreily: Tam kde byl dřív melír, vlas upadl

Přesně tak, svatá pravda. Mám s tím bohaté zkušenosti já dělala doma alchemy s 12ti% peroxidem a melírem a jak jsem si to dělala sama, tak jsem samozřejmě nestíhala udělat celou hlavu nastejno, takže tam, kde byl melír první nanesený tak vlasy upadly... díky bohu, že už je toto pryč. No alchemy in home

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky me by spíš zajimolo jestli melirem zakreju šediny. Mam tmave hnědou barvu a pesinku a ty sediny jsou videt uz po 3 týdne .To preci nemuzu barvit každý 3 týden.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Megynka: Melíry sama? Neblázni i pro kadeřnici jsou dobře udělané melíry náročné. Natož doma sama... Pokud se ti vlasy nějak extrémně nelámou a neodtrhávají se ti konečky a vlasy jsou dostatečně silné, tak si je klidně odbarvi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené