arrow
profile_image
Denasha
od 10. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím. Před skoro rokem jsem si odbarvila konečky na "blond" bylo to 12% peroxid a konečky mám doteď příšerně zničené a upřímně barva není ani úplná blond. Chtěla bych odbarvovat větší část vlasů. Odbarvovala mi to mamka (jsem nemehlo xD), ale až dlouho poté jsem zjistila, že to bylo 12% peroxidu. Jenže teď si postavila hlavu, že si další odbarvovač nekoupím. Nevíte jak si ty vlasy odbarvit a úplně je nezruinovat (z konečků mám zacuchanou slámu) ? Ještě doma máme Londu, ale ta bude asi slabá. Popřípadě jak to namixovat? Četla jsem něco o tom, dát si před barvením na vlasy kokosový olej, ale o účinnosti nevím :/ Děkuji předem.
Mám hnědé vlasy (taková normální hnědá xD né moc světlá né moc tmavá). Stříhat nemůžu, protože mi vlasy rostou nadpřirozeně pomalu (tak to u mě bylo vždycky) a s krátkýma vlasama vypadám jako naprostý idiot xD

Konce ustrihnout a postupně zesvetlovat melirem... Těžko poradit, když nevím..barvený nebo nebarveny vlasy, jak tmavé atd. Ale zkusila bych spíš kadeřnici nebo aspoň profi barvy, melir.

12% je fakt síla, ani kadeřníci to skoro nepoužívají, hrozně ničí vlasy a vlasy jdou do oranžové barvy. Pokud máš hodně tmavé vlasy tak max 9%, ideálně 6%, on efekt je stejný, ale musí se to nechat působit déle, čím slabší peroxid tím déle to trvá, ale vyplatí se to. Vlasy pak nejsou na odpis.
S těmi konci už nic neuděláš podle mě jedine ostráhat. Můžeš ještě zkusit masku gestil wonder, pořádný nános a nechat působit klidně přes noc, kokos je na tohle moc slabý.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle mne to co je zničené už ničím neopravíš. 12% je zbytečně moc, fakt bohatě stačí 9%. Ale osobně bych tohle teď nechala na profíkovi, taky by ti mohly vlasy začít v půlce odpadávat a to je pak sranda (osobní zkušenost)

arrow
Neprodává v Bazaru

To nejhorší asi zastřihnout, a taky bych řekla že nejlepší způsob jak přejít na blond je pomocí melírovacího prášku
A pak samozřejmně vlasy regenerovat maskami a olejíčky, aby se ti nestalo to co předtím..

arrow
profile_image
Inezz
od 29. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vlasy po zesvětlení budou vždycky suché a zničené . Zvlášť pokud máš své tmavé a zesvětlování vyžaduje silnější peroxid . Já jsem za každou cenu chtěla zesvětlit, kadeřnice mě melírovala po 2měs.- vydržela jsem u toho cca rok ani ne, a tak jsem si zničila vlasy, že jsem na to jednoho dne hodila hnědou barvu. Už půl roku brečím nad svýma totálně zničenýma vlasama, musela jsem se radikálně ostříhat a stejně to není ono .nemůžu se dočkat až mi to komplet odroste a pak zůstanu u přirozený barvy. Regeneruju jak blázen, cpu se vitamínama a patlám vlasový vody. Takovou lámavost jsem nikdy nezažila, měla jsem pěkný vlasy a jsou v čudu . Za mě zesvětlování nedoporučuju.

Reaguji na Inezz: Jako bys psala o mně. Podepisuju se a nechávám též odrůst. Už mám dva roky za sebou, ještě tak rok vidím .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené