arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Odbarvování na blond a následné přelivy.Zajímají mně zkušenosti.Odbarvujete -li kořínky na blond melírem a následně tónujete všechny vlasy přelivem."Kadeřnice" mi nyní zkazila kořínky / zesvětlovala je barvou a 9% vyvíječem ač jsem jí říkala, že to bude oranžáda/.Chci se tedy vrátit k výše uvedené metodě domácího barvení a vlasy tónovat profi přelivy s 3% vyvíječem.Nicméně - jak reagují vlasy na takovéto tónování každý měsíc nebo 5 týdnů?Přece jen jsou oslabené odbarvením.Jakékoli jiné připomínky také vítám.

Divím se že musíš tónovat každý měsíc. Každopádně spíš doporučuji změnu kadeřnice. 9 % je tak na odbarvení tmavohnědých vlastních vlasů. Já nevím jaký máš výchozí odstín, ale na mojí vlastní odstín 7-8 stačí olejová profi barva Inoa nebo drogérková olejová Prodigy (je tam rozdíl v tom že inoa má mnohem bohatší pigmenty a výběr samozřejmě). A celé délky si barvím jen párkrát do roka.

arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano neuvedla jsem svou vlastní barvu ta, je někde na stupnici středně hnědé.Odbarvení jedním krokem nikdy nevyšlo /garnier, wellaton 12/0,profi barvy/.Tažke musím odbarvovat melírem a 6% peroxidem a tónovat, aby byla barva vlasů sjednocená.Bohužel jsme mezi tím zkoušela pár věcí , jako domácí barvení wellatonem a návštěva uvedené kadeřnice.Ráda bych už ale přestala experimentovat , aby vlasy zůstaly jakž-takž v pořádku.No a abych neměla "flekaté" vlasy budu muset zřejmě tónovat...

arrow
profile_image
janick.aaa
od 8. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cauky holky chtěla bych se s vami poradit. Mam své přírodní vlasy tmavě hnědé a nechavam si je melirovat na blond (hustý melir). Ted jsem se ale rozhodla ze bych se chtěla uplne odbarvit na blond. Co je z drogerie lepší? Syoss 12-0 nebo L Oreal Preference Platinium? Děkuji!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené