arrow
profile_image
orangesi
od 27. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky!
Před pár dny jsem odepisovala na pracovní inzerát do jedné firmy. Psali, že se případně ozvou do dvou týdnů jenže včera jsem našla další inzerát od této firmy ale na jinou pozici. Je mě v podstatě jedno jakou pozici bych v té firmě vykonávala (dispozice mám asi k oboum stejné) tak uvažuji jestli odepsat i na ten druhý inzerát. Co si o tom myslíte? Mám počkat jestli se mi ozvou z té první pozici (bojím se, že mezitím inzerát na tu druhou pozici stáhnou z internetu) nebo odepsat na oba inzeráty?
Děkuji za názory

Ozvala bych se i na tu druhou pozici, za zkoušku nic nedáš.. Pokud se ti neozvali, nejspíš pro ně nejsi na tu pozici vhodná, tak proč nezkusit pozici druhou? Kor v dnešní době, kdy práce není ..

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pokud se nároky na tu pozici opravdu moc neliší, poslala bych životopis dvakrát..

pokud je to ale úplně jiná práce, než ta první nabídka, bála bych se, že to bude působit takovým zoufalým dojmem, že vlastně budeš ráda dělat úplně cokoliv, což je v dnešní době sice pochopitelné, ale bohužel se obávám, že to personalisté vidí jinak..

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych zkusila i tu druhou Stalo se mi něco podobnýho. Odepisovala jsem na jednu pozici a cca za deset dní se objevila na stránkách firmy i pozice druhá. Jelikož se mi z té první neozvali, poslala jsem CV i na tu druhou. Jenže pak se mi ozvali na obě dvě...tak jsem šla na pohovor na obě (každý byl s jinou osobou), na obou jsem se dostala do druhého kola...pak jsem dostala na tu první pozici pracovní nabídku, tak jsem si nechala 3 dny na rozmyšlenou..no a během těch 3 dnů mi volali z té druhé, že mám jít do třetího kola...to už ale přišlo takové hloupé, tak jsem vzala tu první nabídku a na tu druhou pozici jsem zavolala, že je mi líto, ale už nemám zájem, jelikož jsem dostala pracovní nabídku, kterou jsem se rozhodla vzít. Pán se divil a ptal se, jestli mu řeknu, o co jde, tak jsem přiznala barvu, že je to u nich ve společnosti...cítila jsem se blbě, ale popřál mi hodně štěstí s tím, že je rád, že i když budu na jiné pozici, tak že je rád, že budu u nich ve společnosti. No a asi 14 dní po nástupu si mě šéf zavolal a vyptával se, jak jsem hledala práci atd no a nakonec z něj vylezlo, že až ted se úplně náhodou dozvěděl, že jsem se hlásila i na tu druhou pozici a tak trochu mi to vytknul, že to nebylo fér to takhle zatajit No ale vyříkali jsme si to a je to snad ok.

arrow
profile_image
Nightmare
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Doodie_M: pokud se nároky na tu pozici opravdu moc neliší, poslala bych životopis dvakrát..

Jsem stejného názoru

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Odepsala bych na oba dva

arrow
profile_image
orangesi
od 27. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sporné je to, že jsem na tu první pozici psala cca před dvěma dny, což je velice krátká doba na odpověď (po zkušenostech co mám, někdy se ozvali i po několika týdnech). A za druhé ty pozice si podobné nejsou.
Asi ještě několik dní počkám zda se ozvou a pak odepíšu i na tu druhou pozici .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené