arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj,jsem v anglii a učím se mluvit a zlepšovat se v angličtině. učím se pomocí Helpforenglish.znáte ještě nějaké jiné stránky podobné? a nejlépe zdarma?
Dneska mě ženská ve škole vyhodila z kurzu, prý na to nestačím, at si najdu jiný.
Hm, docela smutné ale nechci se nechat přeprat. i kdyby se našel ten pravý kurz pro mne, chci se učit aj doma, znáte nějaké odkazy či tak?

Reaguji na jersey: Podle toho jaká je tvoje úroveň angličtiny, tak si vyber na těchto stránkách (hned nahoře jsou 4 klikatelné odkazy na stránky podle úrovní).

Pokud jsi začátečník, tak zkus právě úroveň na zkoušku PET, najdeš tam jak cvičení na gramatiku, tak i slovíčka, každý víkend něco (myslím, že jsou i na facebooku a skoro každý den posílají něco na procvičení - já znám z úrovně CAE).

A pokud chceš mluvit, tak se zkus zapsat na nějaký nový kurz, spíš třeba konverzační, nějakou metodiku, kdy toho třeba moc nepíšeš, ale jen mluvíš. A pokud jsi v Anglii, tak to zákonitě přijde samo, protože když angličtinu slyšíš všude okolo, za chvíli ji naposloucháš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tineski: díky moc.
jj, bydlím přímo v rodině, takže komunikuju denně

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě třeba ještě stránka http://www.englisch-hilfen.de/en/, na gramatiku dobrý a nová slovíčka bych si hledala sama např. podle témat...

http://www.anglicka-slovicka.net/ - tady trénuji slovíčka, zadáš si své požadavky (jestli chceš psát nebo vybírat z možností, jak umíš anglicky...)...snad pomůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené